Program

20. 6. 2018

  • 05:30 - 05:45 Bořek stavitel
  • 05:45 - 06:00 Teletubbies
  • 06:00 - 06:20 Teletubbies
  • 06:20 - 06:30 Vroomiz
  • 06:30 - 06:40 Hasič Sam
  • 06:40 - 07:00 Hasič Sam
  • 07:00 - 07:30 Winx Club
  • 07:30 - 08:00 Winx Club
  • 08:00 - 08:30 Tommy & Oscar
  • 08:30 - 08:45 Kuu Kuu Harajuku
  • 08:45 - 09:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 09:00 - 09:10 Rat-A-Tat
  • 09:10 - 09:30 Rat-A-Tat
  • 09:30 - 09:40 Vroomiz
  • 09:40 - 09:55 Vroomiz
  • 09:55 - 10:00 LaTerezAtelier
  • 10:00 - 10:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 10:10 - 10:30 Watch Car
  • 10:30 - 11:00 Speed Racer
  • 11:00 - 11:10 Šťastný Fred
  • 11:10 - 11:30 Šťastný Fred
  • 11:30 - 11:40 Bořek stavitel
  • 11:40 - 12:00 Bořek stavitel
  • 12:00 - 12:10 Teletubbies
  • 12:10 - 12:30 Teletubbies
  • 12:30 - 12:40 YoYo
  • 12:40 - 12:55 Gumový medvídek a jeho přátelé
  • 12:55 - 13:00 LaTerezAtelier
  • 13:00 - 13:30 Dennis: postrach okolí
  • 13:30 - 13:50 Kuu Kuu Harajuku
  • 13:50 - 14:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 14:00 - 14:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 14:10 - 14:30 Minisíla
  • 14:30 - 15:00 Speed Racer
  • 15:00 - 15:10 Šťastný Fred
  • 15:10 - 15:30 Šťastný Fred
  • 15:30 - 16:00 Winx Club
  • 16:00 - 16:30 Winx Club
  • 16:30 - 17:00 VIP U
  • 17:00 - 17:20 LOL
  • 17:20 - 17:30 Lucky & Yuan: Daily Vlog
  • 17:30 - 17:40 Bořek stavitel
  • 17:40 - 18:00 Teletubbies
  • 18:00 - 18:10 Teletubbies
  • 18:10 - 18:30 Vroomiz
  • 18:30 - 18:40 Hasič Sam
  • 18:40 - 19:00 Hasič Sam
  • 19:00 - 19:30 Tommy & Oscar
  • 19:30 - 20:00 Yu-Gi-Oh!
  • 20:00 - 20:30 Freefonix
  • 20:30 - 21:00 Degrassi
  • 21:00 - 21:30 Degrassi
  • 21:30 - 22:00 Hitparáda animáků
  • 22:00 - 05:30 TUTY spí

21. 6. 2018

  • 05:30 - 05:45 Bořek stavitel
  • 05:45 - 06:00 Teletubbies
  • 06:00 - 06:20 Teletubbies
  • 06:20 - 06:30 Vroomiz
  • 06:30 - 06:40 Hasič Sam
  • 06:40 - 07:00 Hasič Sam
  • 07:00 - 07:30 Winx Club
  • 07:30 - 08:00 Winx Club
  • 08:00 - 08:30 Tommy & Oscar
  • 08:30 - 08:45 Kuu Kuu Harajuku
  • 08:45 - 09:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 09:00 - 09:10 Rat-A-Tat
  • 09:10 - 09:30 Rat-A-Tat
  • 09:30 - 09:40 Vroomiz
  • 09:40 - 09:55 Vroomiz
  • 09:55 - 10:00 LaTerezAtelier
  • 10:00 - 10:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 10:10 - 10:30 Watch Car
  • 10:30 - 11:00 Speed Racer
  • 11:00 - 11:10 Šťastný Fred
  • 11:10 - 11:30 Šťastný Fred
  • 11:30 - 11:40 Bořek stavitel
  • 11:40 - 12:00 Bořek stavitel
  • 12:00 - 12:10 Teletubbies
  • 12:10 - 12:30 Teletubbies
  • 12:30 - 12:40 YoYo
  • 12:40 - 12:55 Gumový medvídek a jeho přátelé
  • 12:55 - 13:00 LaTerezAtelier
  • 13:00 - 13:30 Dennis: postrach okolí
  • 13:30 - 13:50 Kuu Kuu Harajuku
  • 13:50 - 14:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 14:00 - 14:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 14:10 - 14:30 Minisíla
  • 14:30 - 15:00 Speed Racer
  • 15:00 - 15:10 Šťastný Fred
  • 15:10 - 15:30 Šťastný Fred
  • 15:30 - 16:00 Winx Club
  • 16:00 - 16:30 Winx Club
  • 16:30 - 17:00 TUTY Chart
  • 17:00 - 17:30 TUTY Chart
  • 17:30 - 17:40 Bořek stavitel
  • 17:40 - 18:00 Teletubbies
  • 18:00 - 18:10 Teletubbies
  • 18:10 - 18:30 Vroomiz
  • 18:30 - 18:40 Hasič Sam
  • 18:40 - 19:00 Hasič Sam
  • 19:00 - 19:30 Tommy & Oscar
  • 19:30 - 20:00 Yu-Gi-Oh!
  • 20:00 - 20:30 Freefonix
  • 20:30 - 21:00 Degrassi
  • 21:00 - 21:30 Degrassi
  • 21:30 - 22:00 Hitparáda animáků
  • 22:00 - 05:30 TUTY spí

22. 6. 2018

  • 05:30 - 05:45 Bořek stavitel
  • 05:45 - 06:00 Teletubbies
  • 06:00 - 06:20 Teletubbies
  • 06:20 - 06:30 Vroomiz
  • 06:30 - 06:40 Hasič Sam
  • 06:40 - 07:00 Hasič Sam
  • 07:00 - 07:30 Winx Club
  • 07:30 - 08:00 Winx Club
  • 08:00 - 08:30 Tommy & Oscar
  • 08:30 - 08:45 Kuu Kuu Harajuku
  • 08:45 - 09:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 09:00 - 09:10 Rat-A-Tat
  • 09:10 - 09:30 Rat-A-Tat
  • 09:30 - 09:40 Vroomiz
  • 09:40 - 09:55 Vroomiz
  • 09:55 - 10:00 LaTerezAtelier
  • 10:00 - 10:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 10:10 - 10:30 Watch Car
  • 10:30 - 11:00 Speed Racer
  • 11:00 - 11:10 Šťastný Fred
  • 11:10 - 11:30 Šťastný Fred
  • 11:30 - 11:40 Bořek stavitel
  • 11:40 - 12:00 Bořek stavitel
  • 12:00 - 12:10 Teletubbies
  • 12:10 - 12:30 Teletubbies
  • 12:30 - 12:40 YoYo
  • 12:40 - 12:55 Gumový medvídek a jeho přátelé
  • 12:55 - 13:00 LaTerezAtelier
  • 13:00 - 13:30 Dennis: postrach okolí
  • 13:30 - 13:50 Kuu Kuu Harajuku
  • 13:50 - 14:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 14:00 - 14:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 14:10 - 14:30 Minisíla
  • 14:30 - 15:00 Speed Racer
  • 15:00 - 15:10 Šťastný Fred
  • 15:10 - 15:30 Šťastný Fred
  • 15:30 - 16:00 Winx Club
  • 16:00 - 16:30 Winx Club
  • 16:30 - 17:00 Yu-Gi-Oh!
  • 17:00 - 17:30 Freefonix
  • 17:30 - 17:40 Bořek stavitel
  • 17:40 - 18:00 Teletubbies
  • 18:00 - 18:10 Teletubbies
  • 18:10 - 18:30 Vroomiz
  • 18:30 - 18:40 Hasič Sam
  • 18:40 - 19:00 Hasič Sam
  • 19:00 - 19:30 Tommy & Oscar
  • 19:30 - 20:00 Yu-Gi-Oh!
  • 20:00 - 20:30 Freefonix
  • 20:30 - 21:00 Degrassi
  • 21:00 - 21:30 Degrassi
  • 21:30 - 22:00 Hitparáda animáků
  • 22:00 - 05:30 TUTY spí

23. 6. 2018

  • 05:30 - 05:45 Bořek stavitel
  • 05:45 - 06:00 Teletubbies
  • 06:00 - 06:20 Teletubbies
  • 06:20 - 06:30 Vroomiz
  • 06:30 - 06:40 Hasič Sam
  • 06:40 - 07:00 Hasič Sam
  • 07:00 - 08:00 Winx Club: Bitva o Magix
  • 08:00 - 08:30 Tommy & Oscar
  • 08:30 - 08:45 Kuu Kuu Harajuku
  • 08:45 - 09:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 09:00 - 09:30 Dennis: postrach okolí
  • 09:30 - 09:55 Dennis: postrach okolí
  • 09:55 - 10:00 LaTerezAtelier
  • 10:00 - 10:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 10:10 - 10:30 Watch Car
  • 10:30 - 11:00 Speed Racer
  • 11:00 - 11:10 Šťastný Fred
  • 11:10 - 11:30 Šťastný Fred
  • 11:30 - 11:40 Bořek stavitel
  • 11:40 - 12:00 Bořek stavitel
  • 12:00 - 12:10 Teletubbies
  • 12:10 - 12:30 Teletubbies
  • 12:30 - 12:40 YoYo
  • 12:40 - 12:55 Gumový medvídek a jeho přátelé
  • 12:55 - 13:00 LaTerezAtelier
  • 13:00 - 13:30 Airmageddon
  • 13:30 - 13:50 Kuu Kuu Harajuku
  • 13:50 - 14:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 14:00 - 14:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 14:10 - 14:30 Minisíla
  • 14:30 - 15:00 Speed Racer
  • 15:00 - 15:10 Šťastný Fred
  • 15:10 - 15:30 Šťastný Fred
  • 15:30 - 16:30 Winx Club: Bitva o Magix
  • 16:30 - 17:00 Yu-Gi-Oh!
  • 17:00 - 17:30 Freefonix
  • 17:30 - 17:40 Bořek stavitel
  • 17:40 - 18:00 Teletubbies
  • 18:00 - 18:10 Teletubbies
  • 18:10 - 18:30 Vroomiz
  • 18:30 - 18:40 Hasič Sam
  • 18:40 - 19:00 Hasič Sam
  • 19:00 - 19:30 Tommy & Oscar
  • 19:30 - 20:00 Yu-Gi-Oh!
  • 20:00 - 20:30 Freefonix
  • 20:30 - 21:00 Degrassi
  • 21:00 - 21:30 Degrassi
  • 21:30 - 22:00 Hitparáda animáků
  • 22:00 - 05:30 TUTY spí

24. 6. 2018

  • 05:30 - 05:45 Bořek stavitel
  • 05:45 - 06:00 Teletubbies
  • 06:00 - 06:20 Teletubbies
  • 06:20 - 06:30 Vroomiz
  • 06:30 - 06:40 Hasič Sam
  • 06:40 - 07:00 Hasič Sam
  • 07:00 - 08:00 Winx Club
  • 08:00 - 08:30 Tommy & Oscar
  • 08:30 - 08:45 Kuu Kuu Harajuku
  • 08:45 - 09:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 09:00 - 09:30 Dennis: postrach okolí
  • 09:30 - 09:55 Dennis: postrach okolí
  • 09:55 - 10:00 LaTerezAtelier
  • 10:00 - 10:30 VIP U
  • 10:30 - 10:50 LOL
  • 10:50 - 11:00 Lucky & Yuan: Daily Vlog
  • 11:00 - 11:10 Šťastný Fred
  • 11:10 - 11:30 Šťastný Fred
  • 11:30 - 11:40 Bořek stavitel
  • 11:40 - 12:00 Bořek stavitel
  • 12:00 - 12:10 Teletubbies
  • 12:10 - 12:30 Teletubbies
  • 12:30 - 12:40 YoYo
  • 12:40 - 12:55 Gumový medvídek a jeho přátelé
  • 12:55 - 13:00 LaTerezAtelier
  • 13:00 - 13:30 Airmageddon
  • 13:30 - 13:50 Kuu Kuu Harajuku
  • 13:50 - 14:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 14:00 - 14:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 14:10 - 14:30 Minisíla
  • 14:30 - 15:00 Speed Racer
  • 15:00 - 15:10 Šťastný Fred
  • 15:10 - 15:30 Šťastný Fred
  • 15:30 - 16:30 Winx Club
  • 16:30 - 17:00 Yu-Gi-Oh!
  • 17:00 - 17:30 Freefonix
  • 17:30 - 17:40 Bořek stavitel
  • 17:40 - 18:00 Teletubbies
  • 18:00 - 18:10 Teletubbies
  • 18:10 - 18:30 Vroomiz
  • 18:30 - 18:40 Hasič Sam
  • 18:40 - 19:00 Hasič Sam
  • 19:00 - 19:30 Tommy & Oscar
  • 19:30 - 20:00 TUTY Chart
  • 20:00 - 20:30 TUTY Chart
  • 20:30 - 21:00 Degrassi
  • 21:00 - 21:30 Degrassi
  • 21:30 - 22:00 Hitparáda animáků
  • 22:00 - 05:30 TUTY spí

25. 6. 2018

  • 05:30 - 05:45 Bořek stavitel
  • 05:45 - 06:00 Teletubbies
  • 06:00 - 06:20 Teletubbies
  • 06:20 - 06:30 Vroomiz
  • 06:30 - 06:40 Hasič Sam
  • 06:40 - 07:00 Hasič Sam
  • 07:00 - 07:30 Winx Club
  • 07:30 - 08:00 Winx Club
  • 08:00 - 08:30 Tommy & Oscar
  • 08:30 - 08:45 Kuu Kuu Harajuku
  • 08:45 - 09:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 09:00 - 09:10 Rat-A-Tat
  • 09:10 - 09:30 Rat-A-Tat
  • 09:30 - 09:40 Vroomiz
  • 09:40 - 09:55 Vroomiz
  • 09:55 - 10:00 LaTerezAtelier
  • 10:00 - 10:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 10:10 - 10:30 Watch Car
  • 10:30 - 11:00 Speed Racer
  • 11:00 - 11:10 Šťastný Fred
  • 11:10 - 11:30 Šťastný Fred
  • 11:30 - 11:40 Bořek stavitel
  • 11:40 - 12:00 Bořek stavitel
  • 12:00 - 12:10 Teletubbies
  • 12:10 - 12:30 Teletubbies
  • 12:30 - 12:40 YoYo
  • 12:40 - 12:55 Gumový medvídek a jeho přátelé
  • 12:55 - 13:00 LaTerezAtelier
  • 13:00 - 13:30 Dennis: postrach okolí
  • 13:30 - 13:50 Kuu Kuu Harajuku
  • 13:50 - 14:00 Kuu Kuu Harajuku
  • 14:00 - 14:10 VLCL - Valda Cvalda
  • 14:10 - 14:30 Minisíla
  • 14:30 - 15:00 Speed Racer
  • 15:00 - 15:10 Šťastný Fred
  • 15:10 - 15:30 Šťastný Fred
  • 15:30 - 16:00 Winx Club
  • 16:00 - 16:30 Winx Club
  • 16:30 - 17:00 Yu-Gi-Oh!
  • 17:00 - 17:30 Freefonix
  • 17:30 - 17:40 Bořek stavitel
  • 17:40 - 18:00 Teletubbies
  • 18:00 - 18:10 Teletubbies
  • 18:10 - 18:30 Vroomiz
  • 18:30 - 18:40 Hasič Sam
  • 18:40 - 19:00 Hasič Sam
  • 19:00 - 19:30 Tommy & Oscar
  • 19:30 - 20:00 Yu-Gi-Oh!
  • 20:00 - 20:30 Freefonix
  • 20:30 - 21:00 Degrassi
  • 21:00 - 21:30 Degrassi
  • 21:30 - 22:00 Hitparáda animáků