Voxel

Zpěvák Voxel je podruhé taťkou! Kdo ještě letos čeká mimčo?

Dnes zpěvák Voxel oznámil skvělou zprávu – na svět přišel jeho druhý synek! A není jediná hvězda, jejíž rodinka se letos rozroste… Prozradíme ti, která slavná miminka mají v roce 2018 přijít na svět!

Voxel

Vašek Lebeda alias Voxel dnes vykřičel do světa super novinku – je z něj dvojnásobný tatínek! „4 = nejstatečnější Maminka, nejpyšnější táta, nejusměvavější Vašík, nejočekávánější Jozua ❤️❤️❤️ MILUJI A DĚKUJI!!! #Lebedovi“ napsal na svém Facebooku. A dokonce k této vyjímečné příležitosti složil i song, mrkni na něj tady. Moc gratulujeme! 🙂

Voxel

Zdroj fotografie: Facebook Voxela

 

Kylie Jenner

Kylie sice mlží, jak může, ale rostoucí bříško už lze jen těžko přehlédnout! Své první mimčo očekává tahle dvacetiletá kráska s rapperem Travisem Scottem, se kterým nechodí ještě ani rok…

Kylie a Travis

Zdroj fotografie: Instagram Kylie Jenner a Travise Scotta

 

Kim Kardashian

Starší sestra Kylie Jenner bude mít také letos mimčo! Protože měla ale při předchozích těhotenstvích srostlou placentu do děložní stěny a další gravidita by mohla vážně ohrozit miminko i samotnou Kim, rozhodli se s manželem Kanye Westem, že svého třetího potomka nechají odnosit náhradní matkou. Jejich syn Saint a dcera North budou tedy mít brzy dalšího sourozence!

Kim Kardashian

Zdroj fotografie: Instagram Kim Kardashian

 

Khloé Kardashian

V rodině Kardashianek se s miminky roztrhl pytel! Těhotenství potvrdila i Khloé Kardashian, která očekává svého prvního potomka s basketbalovou star Tristanem Thompsem. Předchozí manželství s basketbalistou Lamarem Odomem bylo bezdětné.

Khloe Kardashian

Zdroj fotografie: Instagram Khloe Kardashian

 

Chiara Ferragni

Fashion bloggerka Chiara Ferragni a její přítel, umělec a producent Fedez se zasnoubili loni v květnu a už v říjnu vzkázali světu, že čekají dítě! Od té doby zásobují sociální sítě fotkami s rostoucím bříškem… Mimčo by se mělo narodit v březnu.

Chiara Ferragni

Zdroj fotografie: Instagram Chiary Ferragni

 

Eva Longoria

To už skoro nikdo nečekal! Herečka Eva Longoria se ve svých 42 letech dočká prvního miminka! Se svým manželem Josém Bastónen čeká synka a na svůj Instagram svým fanouškům napsala: „Nový rok, nové dobrodružství! Jsem tak vděčná své nádherné rodině, že tohle nové miminko už teď dostává tolik lásky!“

Eva Longoria

Zdroj fotografie: Instagram Evy Longoria

Candice Swanepoel a Hermann Nicoli

Andílek Victoria’s Secret, modelka Candice Swanepoel a její kolega z branže, model Hermann Nicoli čekají letos druhé dítě! Svého snoubence poznala Candice už ve svých 17 letech a mají spolu teprve 14měsíčního syna Anacu.

Candice Seanepoel

Zdroj fotografie: Instagram Candice Seanepoel

 

Miranda Kerr a Evan Spiegel

Na konci léta přivede na svět svého druhého potomka australská modelka Miranda Kerr. Mimčo čeká se zakladatelem Snapchatu Evanem Spiegelem, kterého si nedávno vzala. Miranda má už takřka sedmiletého syna Flynna s hercem Orlandem Bloomem.

Miranda Kerr

Zdroj fotografie: Instagram Mirandy Kerr

  • babyboom
  • Láska
  • stars