Zoella

Vyzdob si stromeček podle hvězd!

Že ještě nemáš v pokojíku vyzdobený vánoční stromek? Nejvyšší čas to napravit! Dáme ti pár originálních tipů a ukážeme ti x-mas výzdobu podle tvých oblíbených stars! A nezapomeň pak foto svého stromku sdílet na Instagramu nebo Facebooku pod hashtagem #tutyxmastree

Chiara Ferragni: X-mas train!

Fashion youtuberka je originální, nejen když jde o módu! Na svém Instagramu vyvěsila fotku, kde pózuje u stromečku, který je vylepšený vláčky a miniaturní krajinkou – cool!

TUTY tip: Půjč si od mladšího sourozence vláčky, nasbírej v lese mech a kamínky a pusť se do vyrábění!

Chiara Ferragni

Zdroj fotografie: Instagram Chiary Ferragni

Kendall Jenner: Zasněžený stromek!

Modelka má stromeček, který vypadá, jako by byl pokrytý sněhem!

TUTY tip: Můžeš si ho jednoduše vytvořit i ty! Svůj starý umělý stromeček přestříkej barevným sprejem, který koupíš v papírnictví. Vylepšit ho můžeš bílou či stříbrnou barvou, které suplují sněhové vločky, ale klidně se také odvaž a nastříkej ho odstínem dle své fantazie – růžovou, žlutou, modrou… Pozor: Sprej používej zásadně venku! Rodiče by asi nebyli nadšení, kdyby doma našli i barevný koberec a skříně a po celém bytě puch jako od ropuch…

Kendall Jenner

Zdroj fotografie: Instagram Kendall Jenner

Kylie Jenner: Strom až ke stropu!

Kylie rozhodně není troškař a s žádným pidistromečkem se nespokojí! Pořídila si megastrom až do stropu!

TUTY tip: Pokud si také hodláš obstarat takový kousek, bude dobré, abys jej připevnila provázkem ke skobičce na stěně (alespoň na dvou místech). Takový obr totiž může být náchylný k pádu a díky dobrému přichycení se v případě nedobrovolného pokácení vyhneš tomu, že budou všechny křehké ozdoby na padrť.

Kylie Jenner

Zdroj fotografie: Instagram Kylie Jenner

Sophia Turner: Originální ozdůbky!

Herečka Sophia Turner se pochlubila origoš ozdobou na stromek, na které je vyobrazena v santovské čepici, a slovní hříčkou „Sansa Claus“, která odkazuje na její nejslavnější postavu: Sansu Stark ze seriálu Hra o trůny.

TUTY tip: I ty si jednoduše můžeš vyrobit vlastní ozdoby! Kup si obyčejné barevné koule a polep je samolepkami, třeba s tvým oblíbeným zpěvákem nebo zpěvačkou. Pokud nemáš samolepky, vystřihej si obrázky z časopisu, přilep lepidlem a kouličku ještě přetři lakem na nehty (třeba se třpytkami). Anebo můžeš lihovou fixou na koule napsat různé vtipné nápisy.

Sophia Turner

Zdroj fotografie: Instagram Sophie Turner

Zoella: Stromek s fotkami!

Youtuberka Zoe Sugg vymyslela super výzdobu stromečku! Vytiskla si fotku sebe a svého miláčka a Alfieho Deyese a roztomilým santa kolíčkem jej připnula k větvičkám!

TUTY tip: Tuhle jednoduchou výzdobu zmákneš levou zadní a budeš originální! Vytiskni si fotky lidí, které máš rád/a (nebo svých oblíbených stars) a vyrob si kolíčky s vánočními motivy, kterými je přicvakneš. Obyčejné dřevěné kolíčky nabarvi různými barvičkami a z barevné pěnovky moosgummi (koupíš ve výtvarných potřebách nebo v papírnictví) si vystřihej hvězdičky, stromečky, komety, sněhuláky apod., které na kolíčky připevníš tavicí pistolí.

Zoella

Zdroj fotografie: Instagram Zoelly

Co ještě můžeš vyzkoušet?

– Vyšperkovaný stromek! Využij k výzdobě své šperky a ověš stromeček svými perlovými náhrdelníky, náušnicemi, náramky… Samozřejmě nezapomeň vše sladit.

– Strom u stropu! Víš, že dřív se stromek nedával do stojánku, ale věšel se ke stropu? Tohle umístění určitě nikdo jen tak mít nebude – a navíc ti to vyřeší problém, pokud máš pidipokojík. Popros taťku, jestli by ti nepomohl navrtat do stropu háček, na který stromek zavěsíte (nesmí být ale moc těžký). Možná pak nebude tolik překážet, když se pod ním bude dát projít.

Ozdoby z drátků! Omotej měděným drátem vánoční ozdobu nebo třeba pingpongáč a na konci drátek uprav do tvaru háčku, abys ho mohl/a pověsit. Anebo si vytvoř spirálku tak, že drátkem omotáš malou vázičku (aby držel drát tvar válce), a pak ho z vázy sundáš. Pingpongáč můžeš také potřít lepidlem a omotávat barevnou vlnou nebo bavlnkou.

– Vánoční řetěz! Řetěz můžeš vyrobit z různých materiálů, třeba na nit navěs nasušené plátky pomeranče, sušené ovoce, anebo vytvoř z vlny bambulky, které pak na sebe napojíš vlnou jiné barvy.

  • rady a tipy
  • stars
  • x-mas