mince

Věštírna z mincí: Co tě čeká v roce 2018? 1. díl

Na co by sis tento rok měl/a dávat pozor a do čeho by ses naopak měl/a vrhnout? Čeká tě v roce 2018 velká láska, překážky anebo splnění snů? Jestli se nebojíš rozptýlit mlhu budoucnosti, pusť se do věštění z mincí!

Věštění z mincí bylo známé už ve starověké Číně. Říkalo se mu I-ťing a používaly se k němu speciální proděravěné mince. Ty se ale můžeš pustit do čtení osudu i s obyčejnými korunami!  Existují různé druhy věštění – my ti ukážeme ten nejjednodušší.

Vezmi si dvě mince a mysli na otázku, na kterou bys chtěl/a znát odpověď. Pořádně s nimi v dlani zatřepej. Pak je rozhoď na zem nebo na stůl a sleduj, jestli padla „Panna“ (lícová strana) nebo „Orel“ (rubová strana). Zapiš si kombinaci a házej podruhé. Pak se podívej do tabulky dole a v průsečíku najdi svoje osudové číslo, které ti prozradí, co tě čeká v roce 2018. Můžeš se ptát na různé otázky, ale vždy platí, že první odpověď je správná – další odpovědi na stejnou otázku už neplatí.

věštba z mincí

Osudové číslo 1

Na své cestě za úspěchem budeš muset překonat nějaké překážky. Chce to hodně síly a energie, ale když to dokážeš, najdeš štěstí i lásku. Najdi si spojence, který ti pomůže.

Osudové číslo 2

Rok 2018 bude plný štěstí a úspěchů! Nenech se jimi ale zaslepit a nezapomínej kvůli nim na své staré známé a rodinu – až tě štěstí opustí, budeš je potřebovat. A teď potřebují oni tebe, proto pro ně měj vždy dostatek času.

Osudové číslo 3

Neměl/a bys příliš riskovat, protože můžeš snadno udělat chybu, kterou už nepůjde vzít zpět. Nepouštěj se tedy do všeho po hlavě , ale raději si to pořádně promysli, než uděláš nějaký krok.

Osudové číslo 4

Za svým cílem jdeš doslova přes mrtvoly – je tedy velmi pravděpodobné, že dosáhneš úspěchu, ale možná to bude za takovou cenu, která za to nestojí. Dávej si pozor, abys kvůli svému tvrdému přístupu neztratila kamarády nebo lásku.

Osudové číslo 5

Staré známé pořekadlo praví, že trpělivost růže přináší! Zaslouženého ovoce se tedy nedočkáš hned, ale když vydržíš a nebudeš netrpělivý/á, můžeš dosáhnout svého. Je však možné, že to bude až v druhé polovině roku

Osudové číslo 6

Wow, vypadá to, že všechno půjde přesně tak, jak si představuješ! Jen ale dávej pozor na to, co si přeješ! Ne vždycky totiž splnění snů přinese pocit štěstí. Nejprve si tedy pořádně rozmysli všechna pro a proti, než začneš realizovat své sny.

Osudové číslo 7

Pozor na promarněné šance! Máš možnost v tomto roce najít lásku nebo dosáhnout i jiných úspěchů – musíš ale překonat sám/sama sebe a chytnout příležitost za pačesy. Víckrát se totiž nemusí opakovat…

Osudové číslo 8

První měsíce v tomto roce budou možná složité, ale naštěstí máš kolem sebe spoustu lidí, kteří ti pomou překonat všechny problémy. A možná se ve tvém životě objeví i někdo nový, kdo ovlivní tvůj další osud! V druhé polovině roku už se ti povede lépe…

Osudové číslo 9

Připrav se na velké změny! Rok 2018 bude turbulentní a je možné, že dojde ke zvratu, ať už jde o lásku, přátele nebo školu. Nenech se vyvést z rovnováhy a neboj se – vše se ti podaří ustát, když na to budeš připravená/ý!

Co tě ještě čeká a nemine? To se dozvíš ve 2. díle a ve 3. díle naší novoroční věštírny!

  • fun
  • magie
  • osud