Ariana Grande

Velká škola flirtování!

I ty se můžeš stát hvězdou flirtování – fakt! Hlavně to ber jako zábavu a neměj strach, že se ztrapníš. Poradíme ti, co je IN a co OUT. Díky naším tipům natuty zaboduješ!

5x OUT

  1. Balič z povolání

Číšník se na tebe v pizzérce mile usmívá a pomrkává po tobě a ty jsi z toho hned paf a máš chuť ho pozvat na rande? Nechceme ti brát iluze, ale k některým povoláním prostě takové chování patří – proto to neber příliš vážně!

  1. Přetvářka

Chovej se přirozeně! Když si budeš na něco hrát, budeš v křeči a jen se zesměšníš. Anebo pokud někoho zaujme tvé herecké představení a bude tě chtít poznat blíž, třeba se mu později nebude líbit, co se pod tvou maskou doopravdy skrývá. Zůstaň proto takový/á jaký/á jsi!

  1. Všeho s mírou

Tuny make-upu a oblak sladkého parfému, to spíše odradí než přiláká! Nepřeháněj to ani s příliš sexy outfitem. Budeš pak vypadat lacině a všichni si budou myslet, že to zkoušíš na každého/každou.

  1. Stop depkám!

Témata jako expartneři, depky nebo pomlouvání, to prostě k flirtování nepatří. Jestli máš splín, vypovídej se radši nej kámošce/kámošovi – ale svůj nový objev tím hned nemusíš zatěžovat. Při flirtování jde především o zábavu!

  1. Neboj se říct NE!

Kdo je zvědavý na někoho, kdo neustále se vším souhlasí a nikdy neřekne svůj názor? A už vůbec neříkej ano, pokud něco opravdu nechceš – třeba se s tím druhým líbat. Někteří kluci chtějí jen holku na jednu noc a některé holky zase hned chtějí slyšet na prvním rande vyznání lásky a přísliby do budoucnosti. Nenech se zaskočit ani do ničeho tlačit!

Tini Stoessel

Tini Stoessel svého miláčka Pepeho doslova okouzlila! Zdroj fotografie: Instagram Tini Stoessel

  • Láska
  • Love & Sex
  • rady