Ariana Grande

Velká škola flirtování!

I ty se můžeš stát hvězdou flirtování – fakt! Hlavně to ber jako zábavu a neměj strach, že se ztrapníš. Poradíme ti, co je IN a co OUT. Díky naším tipům natuty zaboduješ!

5x IN

  1. Vsaď na intuici!

Nevěříš na šestý smysl? Měl/a bys! Pokud z nějakého důvodu cítíš, že tady prostě něco nesedí, zařaď zpátečku a vycouvej. Měli byste při flirtování surfovat na stejné vlně – a pokud si nemáte co říct, je lepší nastražit flirtovací antény jiným směrem.

  1. Usmívej se!

Úsměv je prostě nejsnazší způsob, jak zabodovat. Stačí roztáhnout koutky od ucha k uchu a pořešíš tím každý problém – budeš lépe vypadat, zaženeš tím rozpaky, dáš najevo své sympatie… Vůbec nic to nestojí a přitom je to nejdůležitější beauty trik!

  1. Buď v pohodě!

Nemusíš být model nebo modelka, ale měl/a by ses cítit dobře a připadat si krásně. Vyzkoušej naše beauty a fashion triky!

  1. Naslouchej…

Nevíš co říct? Nevadí, stačí, když položíš nějakou otázku a budeš naslouchat! Někdy je pozorné poslouchání mnohem důležitější, než pořád něco plácat. Když visíš svému idolu na rtech, ukazuješ mu, jak je pro tebe důležitý/á.

  1. Zůstaňte v kontaktu

Flirt byl bezva – ale co dál? Vyměňte si telefonní čísla, staňte se přáteli na Facebooku, začněte se sledovat na Instagramu, a pokud patříš mezi odvážnější, rovnou si domluvte  rande… Prostě si nenech proklouznout příležitost mezi prsty!

Co je při flirtování out? To se dozvíš na další straně!

1 2Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • Láska
  • Love & Sex
  • rady