Ariana Grande

Velká škola flirtování!

I ty se můžeš stát hvězdou flirtování – fakt! Hlavně to ber jako zábavu a neměj strach, že se ztrapníš. Poradíme ti, co je IN a co OUT. Díky naším tipům natuty zaboduješ!

5x IN

 1. Vsaď na intuici!

Nevěříš na šestý smysl? Měl/a bys! Pokud z nějakého důvodu cítíš, že tady prostě něco nesedí, zařaď zpátečku a vycouvej. Měli byste při flirtování surfovat na stejné vlně – a pokud si nemáte co říct, je lepší nastražit flirtovací antény jiným směrem.

 1. Usmívej se!

Úsměv je prostě nejsnazší způsob, jak zabodovat. Stačí roztáhnout koutky od ucha k uchu a pořešíš tím každý problém – budeš lépe vypadat, zaženeš tím rozpaky, dáš najevo své sympatie… Vůbec nic to nestojí a přitom je to nejdůležitější beauty trik!

 1. Buď v pohodě!

Nemusíš být model nebo modelka, ale měl/a by ses cítit dobře a připadat si krásně. Vyzkoušej naše beauty a fashion triky!

 1. Naslouchej…

Nevíš co říct? Nevadí, stačí, když položíš nějakou otázku a budeš naslouchat! Někdy je pozorné poslouchání mnohem důležitější, než pořád něco plácat. Když visíš svému idolu na rtech, ukazuješ mu, jak je pro tebe důležitý/á.

 1. Zůstaňte v kontaktu

Flirt byl bezva – ale co dál? Vyměňte si telefonní čísla, staňte se přáteli na Facebooku, začněte se sledovat na Instagramu, a pokud patříš mezi odvážnější, rovnou si domluvte  rande… Prostě si nenech proklouznout příležitost mezi prsty!

 

5x OUT

 1. Balič z povolání

Číšník se na tebe v pizzérce mile usmívá a pomrkává po tobě a ty jsi z toho hned paf a máš chuť ho pozvat na rande? Nechceme ti brát iluze, ale k některým povoláním prostě takové chování patří – proto to neber příliš vážně!

 1. Přetvářka

Chovej se přirozeně! Když si budeš na něco hrát, budeš v křeči a jen se zesměšníš. Anebo pokud někoho zaujme tvé herecké představení a bude tě chtít poznat blíž, třeba se mu později nebude líbit, co se pod tvou maskou doopravdy skrývá. Zůstaň proto takový/á jaký/á jsi!

 1. Všeho s mírou

Tuny make-upu a oblak sladkého parfému, to spíše odradí než přiláká! Nepřeháněj to ani s příliš sexy outfitem. Budeš pak vypadat lacině a všichni si budou myslet, že to zkoušíš na každého/každou.

 1. Stop depkám!

Témata jako expartneři, depky nebo pomlouvání, to prostě k flirtování nepatří. Jestli máš splín, vypovídej se radši nej kámošce/kámošovi – ale svůj nový objev tím hned nemusíš zatěžovat. Při flirtování jde především o zábavu!

 1. Neboj se říct NE!

Kdo je zvědavý na někoho, kdo neustále se vším souhlasí a nikdy neřekne svůj názor? A už vůbec neříkej ano, pokud něco opravdu nechceš – třeba se s tím druhým líbat. Někteří kluci chtějí jen holku na jednu noc a některé holky zase hned chtějí slyšet na prvním rande vyznání lásky a přísliby do budoucnosti. Nenech se zaskočit ani do ničeho tlačit!

Tini Stoessel

Tini Stoessel svého miláčka Pepeho doslova okouzlila! Zdroj fotografie: Instagram Tini Stoessel

 • Láska
 • Love & Sex
 • rady