Už dnes se rozhodne v TUTY CHART!

Kdo dneska natuty zaboduje v hudební hitparádě? A kdo vyhraje knížku Marcus & Martinus – Náš příběh? Je tu čtvrtek a s ním i Timmy White a Tuty Chart! Tak sleduj!

Minulý týden ti Timmy White představil v Tuty Chart tyhle novinky – my ti o nich teď prozradíme více info… Schválně, která z nich se dostane do TOP 10!

 

Jason Derulo ft. David Guetta, Nicki Minaj, Willy William – Goodbye

Koncert v České republice Jasonovi sice moc neklapnul (více v  tomto článku), ale zpěvák se ukázal jako frajer, když fanouškům předvedl alespoň show z balkonu…  Tahle novinka vychází ze světového hitu Time To Say Goodbye od Sarah Brightman a Andrey Bocelliho a boduje v hitparádách po celém světě. Jak dopadne v Tuty Chart?

 

Post Malone, Swae Lee – Sunflower

Do kin se už v prosinci chystá animovaný akční trhák Spider-Man: Paralelní světy a podle traileru to vypadá na pořádnou podívanou! Jako ochutnávka je tu i tenhle song… Co na něj říkáš?

 

Jen – Stoupáš

Písničkář a skladatel Jan Nedvěd alias Jen přichází s klipem, který vypráví příběh o rozhodnutí, které nejde vzít zpět. „Je pro každého z nás, kdo má pocit, že už nemůže vydržet, co se s ním děje, nebo jak je s ním zacházeno,“ říká. Tak mrkej…

 

Soutěž s Tuty Chart

Tentokrát to bude pecka – můžeš si zasoutěžit o knížku Marcus & Martinus – Náš příběh. Kluci v knížce popisují dosud tajné detaily z jejich života a také ti ukážou fotky z dětství, které jinde nenajdeš. Pokud se chceš soutěže zúčastnit, sleduj Tuty Chart, kde ti Timmy White prozradí soutěžní otázku. A pozor, tentokrát se bude soutěžit na Instagramu Tuty TV!

Hlasuj pro své hvězdy!

Hitparádu TV TUTY můžeš sledovat každý čtvrtek od 14 hodin, anebo v repríze v sobotu v 16 hodin nebo v neděli ve 20:30. Hlasovat pro oblíbené songy lze prostřednictvím webu tuty.tv/chart. Každý den až do nedělní půlnoci můžeš dát svému oblíbenci tři hlasy, nebo své tři hlasy rozdělit třem interpretům.

  • hitparáda
  • music
  • tuty chart
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *