Utubering

Utubering startuje!

Už v sobotu se koná největší český festival pro teenagery, který se ponese nejen ve znamení youtuberů, ale také super muziky! A TUTY TV bude u toho! Který youtuber je tvůj největší oblíbenec? Hlasuj v naší anketě!

V sobotu 28. dubna to vypukne! V pražských Letňanech odstartuje už čtvrtý ročník fesťáku Utubering, největší české openair akce pro generaci Z!

My samozřejmě nebudeme na Utuberingu chybět – repo z festivalu ti přineseme v některém z dalších dílů pořadu VIP U! Nezapomeň ho proto sledovat každou sobotu v 17 hodin na TUTY TV, anebo v repríze každou neděli od 10 hodin či úterý od 20 hodin.

Napiš do komentáře DOTAZ NA TVÉHO YOUTUBERA a my se ho zeptáme na UTUBERINGU za tebe. Odpovědi uvidíš v některém z dalších pořadů VIP U, s Filipech Kynychem, každou sobotu v 17 na TUTY. * Naladíš nás pomocí antény?, satelitu?️ se službou Skylink, IPTV, telky od UPC, nebo jiného poskytovatele. A nebo sleduj na našem webu bit.ly/2tRAmpu. * #kovy #fattypilow #AtiShow #Crafak #DustElite #FlyGunCZ #Gameballcz #GEJMROVEC #GetTheLouk #GoGoMan #Gonki #Gorrdy #Hoggy #JAJAvankova #Jezich #JirkaKral #kesidiii #Kogy #MenT #NaprostoRetardovany #NejFake #Rated #Smusa #sophycz #Stejk #TVTwixx #ViralBrothers #Wedry @shopaholicnicol @deniskubik @filip_kynych_ @kovy_gameballcz @jirkakral @stejkstudio @tvtwixx @ment_a_gejmr @fattypilloww @jmenujusemartin

A post shared by TUTY TV (@tutytv) on

Stejně jako v loňském roce, i letos bylo možné si zakoupit kromě běžných lístků, které umožňují vstup od 14 hodin, také exklusive vstupenky (limitováno pro 20 % návštěvníků). Díky nim mohou ti nejskalnější fanoušci přijít už o tři a půl hodiny dřív a užít si tak ještě víc zážitků! Lístky ale bohužel nelze zakoupit na místě, byly k dostání jen v předprodeji.

Program se bude odehrávat na čtyřech stage: Sherwood stage, Fajn stage, dále pak Gaming Stage, která bude lákat především herní fans, a ČEZ stage, ta je zaměřená na cestování.

Kromě toho, že návštěvníci uvidí naživo své oblíbené youtubery, můžou si poslechnout i super muziku – vystoupí tu třeba kapela Mirai nebo Sebastian. Akce bude po závěrečném ceremoniálu zakončená koncertem Pavla Callty, který odstartuje v 19:55 a potrvá do 20:40 hodin. Mimochodem, pokud se chceš o Pavlovi Calltovi dozvědět spoustu zajímavostí, mrkni na náš článek, kde ti odhalíme 10 jeho tajemství

Utubering se bude konat také příští týden, v sobotu 5. května na Výstavišti v Brně.

A jak to na Utuberingu vypadalo loni očima youtuberů? Koukni na videa na další straně!

1 2 3Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • stars
  • VIP U
  • youtube