Tyhle lásky v roce 2017 krachly…

Tento rok to v showbusinessu vřelo! Zatímco některé stars zářily štěstím, jiným láska pohasla. Které hvězdné páry se letos rozešly?

Kylie Jenner a Tyga

Dvojice přezdívaná Kyga se rozešla už několikrát, takže když naposledy ohlásili rozpad vztahu, všichni čekali, že to je jen další pauza, po které přijde zase love comeback. Ale všechno je jinak! „Je mladší než já a spoustu věcí vnímala jinak,“ prohlásil o osm let starší rapper, kterého mimo jiné štvalo i to, jak Kylie vše ve svém životě dává na sociální sítě. Kylie si brzy po rozchodu s Tygou našla náhradníka – Travise Scotta. A dokonce s ním po pár měsících otěhotněla! Tentokrát je ale tajemná jako hrad v Karpatech – své těhotenství zatím oficiálně nepotvrdila.

 

Kylie Jenner a Tyga

Zdroj fotografie: Instagram Kylie Jenner

Katy Perry a Orlando Bloom

Ještě loni rozdávali Katy a Orlando společně radost dětem v nemocnici, když s nimi v santaclausovském oblečku dělali muzikoterapii, ale teď je všechno jinak. Po ročním randění se v březnu rozešli, ale v srpnu byli zase spolu na koncertě Eda Sheerana, takže už si mnozí mysleli, že se k sobě vrátili. Jenže od té doby je zase ticho po pěšině a vypadá to na definitivní rozchod

Katy Perry a Orlando Bloom

Zdroj fotografie: Instagram Katy Perry

Selena Gomez a The Weeknd

Selena Gomez a Justin Bieber, to je kapitola sama pro sebe. Zatímco od jejich posledního rozchodu střídal Justin holky jako ponožky, Selena pořád ne a ne najít toho pravého. Dokud se nesblížila se zpěvákem The Weekndem. Od chvíle, kdy se dali dohromady, zářila Sel štěstím a vypadalo to na big love – o to větší překvápko se konalo, když na podzim dvojice oznámila rozchod a vzápětí paparazzi nachytali Selenu na rande s Justinem Bieberem!

Selena Gomez a The Weeknd

Zdroj fotografie: Instagram Seleny Gomez

Nicki Minaj a Meek Mill

Americký rapper Meek Mill chodil se zpěvačkou Nicki Minaj dva roky. Ale zatímco Nicki chtěla vztah posunout dál, Meek prý o to příliš nestál. „Jsem single a zaměruji se na svou práci,“ komentovala stroze rozchod sexy muzikantka. Dobrá zpráva pro fanoušky je ta, že prý plánuje nové album…

Nicki Minaj a Meek Mill

Zdroj fotografie: Instagram Nicki Minaj

Fergie a Josh Duhamel

Zpěvačka Fergie a Josh Duhamel byli manželé osm let a mají spolu čtyřletého syna Axla Jacka. Poznali se v roce 2004, o tři roky později se zasnoubili a v lednu 2009 proběhla svatba. Letos v září ale oznámili, že se rozvádí – v tu dobu už byly od sebe několik měsíců. „S láskou a respektem jsme se začátkem roku rozhodli jít od sebe. Aby se s tím naše rodiny mohly vypořádat, chtěli jsme to nějakou dobu udržet v tajnosti,“ přiznali. Na rozvodu se prý podepsalo i to, že byla Fergie hodně zaneprázdněná – letos v září vydala nové album Double Dutchess.

Fergie a Josh Duhamel

Zdroj fotografie: Instagram Fergie

Rachel Bilson a Hayden Christensen

Slavný herecký pár začal randit v roce 2008, když spolu natáčeli film Jumper a přeskočila mezi nimi jiskra. Chodili spolu takřka 10 let a mají tříletou dcerku Briar Rose, proto oznámení o rozpadu jejich vztahu mnohé šokoval.

Rachel Bilson a Hayden Christensen

Zdroj fotografie: Instagram Rachel Bilson

Jak to udělat, aby tobě láska vydržela i v příštím roce? To se dozvíš v našem článku!

  • Láska
  • rozchod
  • stars