Taylor Swift

Top 5 nejsledovanějších hvězd na Instagramu v roce 2017

Kdo letos vévodil Instagramu? Máme pro tebe přehled pěti nejsledovanějších hvězd – a navíc ti ještě prozradíme, co se u nich v roce 2017 dělo zajímavého…

  1. Selena Gomez

Počet followerů: 132 milionů

Selena je královnou Instagramu! A letos měla opravdu perný rok… V létě podstoupila transplantaci ledviny, kterou jí darovala její kámoška Francia Raisa (viz foto). Kromě toho se Sel rozešla se svým přítelem The Weekndem a dala se zase dohromady se svým ex Justinem Bieberem. Na konci roku si Selena na čas svůj Instagramový účet uzamkla, kvůli hejtům, které se snášely na její hlavu. Teď už je ale zase profil veřejně dostupný… Selena má ještě jedno prvenství – v top 10 nejlajkovanějších fotek na Instáči zabodovalo hned 5 jejích snímků!

Selena Gomez

Zdroj fotografie: Instagram Seleny Gomez

  1. Cristiano Ronaldo

Počet followerů: 118 milionů

Portugalský fotbalista je nejsledovanějším sportovcem! Dvaatřicetiletá hvězda Realu Madrid získala letos Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy, v anketě FIFA byl Ronaldo zvolen nejlepším fotbalistou světa, s Realem vyhrál španělskou ligu, Ligu mistrů a v prosinci také mistrovství světa klubů. Kromě toho se mu letos narodily tři děti! V červnu mu náhradní matka porodila dvojčata Evu Marii a Matea a v listopadu Ronaldova přítelkyně a modelka Georgina Rodríguez přivedla na svět jeho čtvrté dítě, dceru Alanu Martinu. Cristiano zároveň získal prvenství v kategorii „nejlajkovanější videa“. Získalo jej tohle video s Bugatti Chiron, které má přes 20 milionů views.

Christiano Ronaldo

Zdroj fotografie: Instagram Cristiana Ronalda

  1. Ariana Grande

Počet followerů: 116 milionů

Ariana byla tento rok pilná jako včelka – své fanoušky bavila na koncertech, v září vydala album The Best. Zažila ale také nejhorší chvíle svého života, když po jejím koncertě v Manchester Areně sebevražedný atentátník odpálil ve foyer bombu, která zabila 22 lidí a další desítky zranila. Ariana pak uspořádala benefiční koncert One Love Manchester, na kterém vystoupily ty největší hvězdy showbusinessu, včetně Miley Cyrus (viz foto).

Ariana Grande

Zdroj fotografie: Instagram Ariany Grande

  1. Beyoncé

Počet followerů: 109 milionů

Beyoncé se letos postarala o pořádné pozdvižení, když 1. února oznámila světu prostřednictvím Instagramu, že čeká dvojčata! Její fotka se stala nejlajkovanějším snímkem roku – získala 11,2 milionů srdíček! Chlapeček Sir Carter a holčička Rumi se narodili 14. června a jejich tatínkem je rapper Jay-Z. Slavná dvojice už má doma pětiletou dceru Blue Ivy.

Beyoncé

Zdroj fotografie: Instagram Beyonce

  1. Kim Kardashian

Počet followerů: 105 milionů

O páté místo se Kim dělí s Taylor Swift – obě totiž mají shodný počet followerů. Momentálně tedy Kim vede o cca 130 tisíc, ale zítra už může být zase všechno jinak, takže je fér zařadit je do žebříčku obě dvě. Kim Kardashian za rok 2017 přibylo přes 15 milionů nových followerů! A příští rok by se mohly další miliony přidat, jelikož se Kim narodí již třetí dítě – tentokrát ho ale kvůli zdravotním komplikacím odnosí náhradní matka.

Kim Kardashian

Zdroj fotografie: Instagram Kim Kardashian

  1. Taylor Swift

Počet followerů: 105 milionů

Letos Taylor Swift potěšila své fanoušky novým albem Reputation, ale už méně jim udělala radost tím, že si v srpnu smázla na Instagramu staré příspěvky a začala si své soukromí dost střežit, proto už jí nepřibývá tolik nových followerů, jako jiným hvězdám. Mezi její nejlajkovanější fotky patří ta z koncertu v San Jose, kterou umístila na začátku prosince a získala za ni skoro 2,5 milionů srdíček.

Taylor Swift

Zdroj fotografie: Instagram Taylor Swift

A kterým hvězdám loni narostl největší počet followerů? To ti prozradíme v našem článku NEJ na Instagramu v roce 2017! Pokud chceš mít ty sám/sama více followerů a lajků, dáme ti tipy, jak na to!

A už ses díval/a na Instagram TV TUTY? Mrkni na něj a sleduj, co je nového!

  • instagram
  • sociální sítě
  • stars