Sleduj VIP U s Timmym Whitem!

Už v úterý 8. ledna startuje VIP U, kde tě čeká drsný soubor moderátorů TUTY TV! Timmy White a Vojta Přívětivý se utkají na paintballovém hřišti!

Vojta a Timmy – dva hezouni, které můžeš pravidelně vídat na TUTY TV! Timmy White uvádí hitparádu TUTY CHART, ale tentokrát ho uvidíš v úplně jiné roli – jako drsného střelce! S moderátorem Vojtou Přívětivým totiž vyrazili na paintballové hřiště, kde probíhalo natáčení VIP U! Kromě toho, že si kluci vyzkoušeli střelbu barevnými kuličkami, Vojta také Timmyho pořádně vyzpovídal a podrobil ho challenge!

Co ještě uvidíš ve VIP U?

Vydavatelství Universal Music pořádalo super párty v pražském klubu La Loca, kde se sešly ty největší hudební hvězdy – a reportérka TUTY TV byla při tom! Během večera se na pódiu vystřídaly například takové stars jako je Miro Žbirka, Slza s Celeste Buckingham, Xindl X s Mirkou Miškechovou, Peter Bič Project, zpěvačka Lenny nebo kapela Jelen. Zapařit si přišly ale i další hvězdy – například Adam Mišík, Debbi, Lipo, skupina Poetika a další! Samozřejmě jsme toho využili a v úterním VIP U ti přineseme reportáž z akce i rozhovory se slavnými interprety!

Pusť si TUTY TV v úterý 8. ledna ve 20:00 hodin! A pokud to nestihneš, mrkni na reprízu ve středu v 17:00 hodin nebo v neděli od 9:30 hodin. VIP U můžeš sledovat i online na www.tuty.tv!

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *