Sleduj VIP U s musery!

Je tu další díl VIP U a tentokrát tě v něm čeká spoustu zábavy se slavnými musery! Zapni TV TUTY 9. října ve 14:30 hodin!

Mína, PJay, Naty Hrychová, Adam Kajumi… Tyhle super musery jsi mohl/a vidět na vlastní oči na Family TUTY Day v Brně, ale pokud jsi akci prošvihl/a, nevěs hlavu – ve VIP U ti totiž přinášíme rozhovory s tvými oblíbenými hvězdami Musical.ly a zachytili jsme i atmosféru, která na Czech Truck Show 2018 panovala! Nebudou chybět ani challenge, které pro musery vymýšleli diváci TUTY TV prostřednictvím našeho facebooku a instagramu.

Druhý díl podzimní řady VIP U můžeš sledovat premiérově toto úterý 9. října od 14:30 hodin, anebo v repríze v sobotu ve 20:30 nebo v neděli v 16:00 hodin. A koukat se dá taky online na www.tuty.tv!

 

 

Q&A s Vojtou Přívětivým

Chceš se dozvědět víc o moderátorovi VIP U Vojtovi Přívětivém? V kolik chodí spát? Kdo je jeho nejoblíbenější moderátor? Jaký má nejšílenější zážitek? Má radši hory nebo moře? A jaký je jeho názor na Marcuse a Martinuse? Sleduj, jak se vypořádal se všetečnými otázkami v druhém dílu Q&A!

 

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *