Sleduj úterní VIP U s youtuberem Lukefry!

Lukefry je úspěšný český youtuber, kterého sleduje 130 tisíc odběratelů. S Vojtou se sešli ve sportovním areálu Gutovka. Čeká tě díl plný legrace a zábavy!

Pokud bedlivě sleduješ VIP U, mohl/a sis všimnout indicií, které naznačovaly, kdo bude tentokrát hostem našeho pořadu – schválně, jestli sis toho všiml/a! Na konci dílu se dozvíš, co byly ty indicie…

Ale teď už k našemu hostovi. Dnes je Lukáš z Moravy, který si říká Lukefry, známý youtuber… Jak ale vypadaly jeho začátky? Proč vlastně s natáčením videí začal a jaké bylo jeho první video? Jak probíhá tvorba jeho videí? Jaké crazy situace zažil na youtuberských akcích? A jaké je jeho soukromí? To všechno se dozvíš ve VIP U, kde moderátor Vojta Přívětivý Lukefryho vyzpovídal. A nebyl jediný – své otázky si pro něj připravil i Milan Peroutka a Jindra Žampa v hvězdném Q&A!

Podívej se na ukázku z natáčení na našem facebooku…

Super challenges

Ani v tomto díle nebude chybět výzva od diváků TUTY TV. Prostřednictvím sociálních sítí měli možnost vybírat z těchto možností: Parodovat jiného youtubera, zatančit gangnam style nebo zazpívat muzikálový hit! Jedno lepší než druhé! Která možnost zvítězila? To se dozvíš už v úterý!

Kromě toho tu bude také horolezecká challenge – kdo první zdolá lezeckou stěnu: Lukefry nebo Vojta?

 

Co dalšího uvidíš ve VIP U?

V reportáži tě vezmeme na nový Muzikál Doktor OX, který se hraje v pražském divadle Hybernia – vidět v něm můžeš kromě Jiřího Korna nebo Martina Pošty třeba i Aničku Slováčkovou.

Navíc budeme soutěžit o vouchery na horolezeckou stěnu do areálu Gutovka! Nezapomeň koukat na VIP U, kde vyhlásíme soutěžní otázku, a pak sledovat Instagram TUTY TV!

Pusť si TUTY TV v úterý 6. listopadu od 14:30 hodin, anebo v repríze v sobotu ve 20:30 nebo v neděli v 16:00 hodin. A koukat se dá taky online na www.tuty.tv!

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *