Sleduj TUTY CHART už dnes!

Je tu čtvrtek – a k němu patří Timmy White a Tuty Chart! Největší pecky, hudební novinky, zajímavosti a stars… Pojď s TUTY TV vstoupit do světa hudby!

Další týden naší hitparády přinese žebříček těch topových songů! Jak zabodují tyhle novinky z minulého dílu Tuty Chart?

Za 100 let

28. října proběhly velké oslavy – připomínali jsme si kulaté 100. výročí od založení Československa. Při téhle příležitosti vznikl i song Za 100 let, na kterém se podílelo 13 českých interpretů, například Marek Ztracený, Tomáš Klus, Ewa Farna, Xindl X, Michal Hrůza, Debbi, Slza, Divokej Bill a další.

 

 

Mikolas Josef – Me Gusta

Třiadvacetiletý zpěvák Mikolas Josef, který se dříve věnoval modelingu, vyměnil před pár lety přehlídková mola a focení pro prestižní značky za kariéru zpěváka. Zpočátku hrál na ulici ve velkých evropských městech, později se dostal do hitparád díky svým super songům Hands Bloody, Free, Believe nebo Lie to Me – ten zaujal natolik, že v něm zabodoval v mezinárodní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest 2018 a získal 6. místo. A teď přichází se super novinkou Me Gusta – videoklip se točil během jedné noci v pražském muzeu a tentokrát nehraje hlavní roli velbloud, ale kůň. 🙂

 

 

Why Don´t We – 8 Letters

Těch osm písmen, o kterých je tu řeč, jsou tahle: I LOVE YOU! No kdo by je nechtěl slyšet – obzvlášť od těchhle hezounků. A kdo vlastně jsou Why Don´t We? Americká hudební skupina funguje už víc než dva roky – vznikla 27. září 2016. Každý člen měl předtím svou sólo kariéru, ale rozhodli se, že společně prorazí lépe. Nedávno vydali své debutové album a frčí velké turné – evropskou část už mají za sebou a v březnu budou pokračovat v Americe.  Mimo jiné nazpívali i písničku Help me help you se slavným youtuberem Loganem Paulem.

 

 

Jak to všechno dopadne? To zjistíš už dnes!

Jak dopadne nový song od Marcuse a Martinuse, kteří minulý týden navštívili Prahu? A obhájí LinaKaro své prvenství se songem Honey? S kým se tentokrát v hitparádě rozloučíme? To zjistíš už dnes!

Hitparádu TV TUTY, kterou moderuje Timmy White, můžeš sledovat každý čtvrtek od 14 hodin, anebo v repríze v sobotu v 16 hodin nebo v neděli ve 20:30. Hlasovat pro oblíbené songy lze prostřednictvím webu tuty.tv/chart. Každý den až do nedělní půlnoci můžeš dát svému oblíbenci tři hlasy, nebo své tři hlasy rozdělit třem interpretům.

1 2Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • music
  • tuty chart
  • tuty tv
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *