Vojta D.

Sleduj 2. díl TUTY CHART už tento čtvrtek!

Druhý díl naší zbrusu nové hitparády startuje už ve čtvrtek od 16:30 hodin! Který z klipů získá zlatou příčku a kdo vypadne? Mrkni na TUTY CHART s Vojtou Drahokoupilem a zjistíš, co teď v hudbě frčí!

 

Už ve čtvrtek 18. května se na TUTY TV rozezní ty největší hudební pecky! Je tu totiž druhý díl naší hitparády! V minulém díle ti Vojta D. představil tyhle klipy:

TUTY CHART

 

O tom, jak se který umístí a kdo vypadne, jsi mohl/a rozhodovat do nedělní půlnoci na webu TUTY.TV. Lze vždycky hlasovat pro 3 z 10 klipů, které se umístily v posledním vydání pořadu, a pro 3 novinky. Není možné hlasovat pro klipy, které jsou v hitparádě již pátý týden. Každý den můžeš hlasovat maximálně pro 3 klipy.

Vojta ti ve čtvrtek představí nejen songy, které díky tvému hlasování postoupily, ale také se dozvíš hudební novinky. Pokud ti uteče premiérová TUTY CHART, můžeš mrknout na reprízu v neděli v 19:30 hodin.

Vojta D.

Chceš se dozvědět víc o Vojtovi D., který TUTY Chart moderuje? Vyzpovídali jsme ho! Tady můžeš mrknout na 1. část rozhovoru, kde zjistíš, jaký je a co ho baví a tady si přečti 2. část rozhovoru, ve které se dozvíš, jaké holky se mu líbí a jakou hudbu on sám poslouchá.

  • stars
  • tuty tv
  • tutychart
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *