Miley a Noah Cyrus

Slavné ségry: Co mají společného a v čem se liší?

Miley a Noah Cyrus, Bella a Gigi Hadid, Kendall a Kylie Jenner… Tyhle slavné holky mají miliony fanoušků. V čem jsou si ale hvězdné sestry podobné a co je naopak rozděluje? Natuty ti to práskneme!

Miley a Noah Cyrus

Miley a Noah Cyrus

Zdroj fotografie: Instagram Miley Cyrus

Jejich rodiči jsou Leticia Jean „Tish“ Cyrus, která je herečkou a producentkou, a herec, hudebník a skladatel Billy Ray Cyrus. Právě po boku svého taťky se Miley proslavila v seriálu Hannah Montana. V té době byla Noah ještě malá holčička, protože je o sedm let mladší než její slavná ségra Miley. Rodiče jsou rozvedení.

Co mají společného:

Rozhodně hudební talent! Protože je Miley starší, nejprve se všechno točilo kolem ní – vždycky ale svou mladší sestru Noah podporovala. Když Noah loni vyjela se svými singly „Stay together“ nebo „Make Me (Cry)“ (feat Labirinth), všem padla brada! Její debutové album „NC-17“, které loni vyšlo, získalo hodně pozitivní ohlasy.

V čem se liší:

Noah to měla v mnoha ohledech těžší – vždycky byla ta v pozadí a v mnohých médiích se objevovaly i nepěkné hlášky, že je to „ta ošklivější“ ségra. Navíc ji všichni srovnávají s megaúspěšnou Miley, obviňují ji z toho, že jí slavnější sestra prošlapala cestičku a že má protekci… Jenže teď začíná mít Noah navrch! Zatímco Miley už je známá hlavně díky svým skandálům, Noah čím dál tím víc dokazuje, že v ní je opravdu talent – a v hudebním světě si získává své vlastní místo, aniž by musela vyplazovat jazyk nebo se svlékat na jevišti. Držíme jí palce!

Jaké mají další sourozence?

Tahle rodina je pořádně početná, holky mají ještě bráchy Trace a Braisona Cyruse a starší ségru Brandi Glenn. A také staršího nevlastního bráchu Christophera Codyho z tátova předchozího vztahu.

 

Bella a Gigi Hadid

Bella a Gigi Hadid

Zdroj fotografie: Instagram Gigi Hadid

Tyhle holky mají být po kom krásné! Jejich máma Yolanda Foster byla v 80. letech také úspěšnou modelkou a později se proslavila v reality show „The Real Housewives of Beverly Hills“. Jejich otec Mohamed Hadid je zase bohatým realitním magnátem. Rodiče se rozvedli.

Co mají společného:

Určitě krásu! Slavné kosmetické a módní značky se předhánějí, která z nich pro ně bude předvádět. Obě mají také slabost pro hudebníky – Bella chodila s muzikantem The Weekndem a posléze s Drakem a Gigi je zase velkou láskou zpěváka Zayna Malika.

V čem se liší:

Bella je tmavovlasá, Gigi blonďatá, a ačkoliv Bella může působit dospěleji, ve skutečnosti je o rok mladší než Gigi. Belly kariéra se rozjížděla pozvolna a dlouho to byla Gigi, kdo hrál prim, a Bella byla spíše v jejím stínu. Teď svou starší sestru ale úspěšně dohání a její kariéra raketově roste! Prestižní firmy se o ni perou, například loni se stala tváří značky Dior.

Jaké mají další sourozence?

Holky mají ještě bráchu Anwara Hadida, který také pracuje v módním průmyslu. A pak mají starší nevlastní ségry Alanu a Marielle z otcova předchozího vztahu.

 

Kendall a Kylie Jenner

Kendall a Kylie Jenner

Zdroj fotografie: Instagram Kylie Jenner

Tyhle dvě ségry pochází ze slavného klanu – jejich máma Kris Jenner je televizní hvězda a táta Bruce Jenner profesionální sportovec. Nejvíc na sebe ale upozornil, když před třemi lety změnil pohlaví a nyní je z něj žena Caitlyn Jenner. Rodiče jsou rozvedení.

Co mají společného:

Obě patří mezi nejžádanější modelky světa, obě vyrostly před kamerami, ostře sledované miliony diváky v jejich reality show „Držte krok s Kardashians“. Dokonce mají i podobný vkus na chlapy – oblíbily si rappery! Kylie dlouho chodila s rapperem Tygou a teď randí s Travisem Scottem, Kendall měla zase vážný vztah s rapperem ASAPem Rockym. Momentálně změnila obor – do oka jí padl basketbalista Blake Griffin.

V čem se liší:

I když v dětství vypadaly skoro stejně, Kendall je o dva roky starší než Kylie a mají dnes také jinou postavu – Kendall je vyšší a narozdíl od svých ostatních sester nemá tak plné tvary. Kylie se teď navíc zakulatila, protože už brzy přivede na svět miminko… Kendall narozdíl od své sestry dává zatím přednost kariéře před založením rodiny.

Jaké mají další sourozence?

Spletitá pavučina vztahů rodiny Kardashians a Jenner by vydala na samostatnou knihu. Kylie a Kendall mají od mámy Kris nevlastní ségry Kim, Khloé, Kourtney a bráchu Roba Kardashian. Od táty zase mají nevlastní bráchy Brodyho, Brandona a Burta Jenner a ségru Cassandru (ta má po manželovi příjmení Marino).

  • sourozenci
  • stars
  • vztahy