Miley a Noah Cyrus

Slavné ségry: Co mají společného a v čem se liší?

Miley a Noah Cyrus, Bella a Gigi Hadid, Kendall a Kylie Jenner… Tyhle slavné holky mají miliony fanoušků. V čem jsou si ale hvězdné sestry podobné a co je naopak rozděluje? Natuty ti to práskneme!

Miley a Noah Cyrus

Miley a Noah Cyrus

Zdroj fotografie: Instagram Miley Cyrus

Jejich rodiči jsou Leticia Jean „Tish“ Cyrus, která je herečkou a producentkou, a herec, hudebník a skladatel Billy Ray Cyrus. Právě po boku svého taťky se Miley proslavila v seriálu Hannah Montana. V té době byla Noah ještě malá holčička, protože je o sedm let mladší než její slavná ségra Miley. Rodiče jsou rozvedení.

Co mají společného:

Rozhodně hudební talent! Protože je Miley starší, nejprve se všechno točilo kolem ní – vždycky ale svou mladší sestru Noah podporovala. Když Noah loni vyjela se svými singly „Stay together“ nebo „Make Me (Cry)“ (feat Labirinth), všem padla brada! Její debutové album „NC-17“ získalo hodně pozitivní ohlasy.

V čem se liší:

Noah to měla v mnoha ohledech těžší – vždycky byla ta v pozadí a v mnohých médiích se objevovaly i nepěkné hlášky, že je to „ta ošklivější“ ségra. Navíc ji všichni srovnávají s megaúspěšnou Miley, obviňují ji z toho, že jí slavnější sestra prošlapala cestičku a že má protekci… Jenže teď začíná mít Noah navrch! Zatímco Miley už je známá hlavně díky svým skandálům, Noah čím dál tím víc dokazuje, že v ní je opravdu talent – a v hudebním světě si získává své vlastní místo, aniž by musela vyplazovat jazyk nebo se svlékat na jevišti. Držíme jí palce!

Jaké mají další sourozence?

Tahle rodina je pořádně početná, holky mají ještě bráchy Trace a Braisona Cyruse a starší ségru Brandi Glenn. A také staršího nevlastního bráchu Christophera Codyho z tátova předchozího vztahu.

1 2 3Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • sourozenci
  • stars
  • vztahy