Selena Gomez: Život na horské dráze

Jedna z nejslavnějších zpěvaček světa prožívá těžké období. Bojuje s vážnou nemocí, její životní láska se zasnoubila s jinou, k tomu pracovní stres… Na Selenu už toho prostě bylo moc – a skončila v léčebně.

Na jedné straně úspěch, peníze, obdiv, 144 milionů followerů na Instagramu, což nemá žádná jiná celebrita na světě… Na té druhé misce vah je ale také samota, tlak okolí, nevyléčitelná nemoc, deprese, ztráta životní lásky… Selena Gomez se ocitla na konci svých sil – už zase… Její život připomíná horskou dráhu: růžová období střídají ta temná.

Je to dva roky, kdy musela zrušit světové turné, protože se zhroutila. Na jejím psychickém stavu se neblaze podepsal on-off vztah s Justinem Bieberem, ale také přepracovanost, stres a především její závažné onemocnění, jímž trpí. Systémový lupus je nevyléčitelná nemoc imunitního systému, který místo aby chránil tělo před infekcemi, naopak jej napadá. Může způsobovat skvrny na kůži, horečky, únavu a také napadá vnitřní orgány. Loni v létě dokonce musela podstoupit transplantaci ledviny, kterou jí darovala její kamarádka Francia Raisa. „Nemohu popsat slovy, jak moc jsem jí vděčná! vzkázala jí tehdy prostřednictvím Instagramu.

Po závažné operaci se opět sblížila se svým ex Justinem Bieberem, který se o ni bál a poskytoval jí oporu v těžkých chvílích. Scházeli se čím dál častěji a nakonec se zase dali dohromady. Selena kvůli Justinovi dokonce opustila zpěváka The Weeknda, se kterým v tu dobu chodila. Všechno vypadalo růžově, horská dráha zase dosahovala vrcholu. Pustila se do nových songů, pracovala na megaúspěšném seriálu 13 Reasons Why, makala na sobě, cítila se lépe…

 

Následoval ale opět sešup. Staronový pár se rozešel a letos v létě Justin Bieber požádal o ruku Seleninu sokyni, modelku Hailey Baldwin. To musel být pro Selenu šok. Navíc se v posledních měsících necítila dobře fyzicky ani psychicky, opět upadla do depresí.

Poslední týden v září ji hospitalizovali, v nemocnici jí zjistili nízkou tvorbu bílých krvinek. Po pár dnech na klinice ji propustili, ale teď se ocitla v léčebně znovu. Kromě špatného stavu těla zkolabovala i psychicky, čeká ji proto terapie a my jen držíme palce, aby to Sel zvládla a dala se zase do kupy! Každopádně o ní teď nějakou dobu na sociálních sítích neuslyšíme, jak sama před nedávnem oznámila. A je to dobře – potřebuje momentálně mít ze všeho nejvíc klid a najít zase životní rovnováhu…

 

  • news
  • stars
  • story
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *