Poznáš hvězdy podle tetování?

Některé stars na tetování doslova ujíždějí a jejich těla připomínají omalovánky. Uhodneš, kdo si nechal na kůži zvěčnit tyto obrázky? Správné odpovědi se dozvíš na konci článku…

Zdroj fotografie: Instagram

  1. Oblíbená herečka a zpěvačka má na ruce zvěčněného lva – narodila se totiž 20. srpna 1992, právě ve znamení Lva! Když se s kérkou pochlubila, hateři se na ni sesypali, že obrázek obšlehla od Cary Delevingne, která má podobné tetování na prstu. Tahle holka si ale z prudičů nic nedělá! Kromě lva má i další malůvky na kůži – hejno 12 ptáků na ruce, ale také třeba nápis „Stay Strong“, tedy „Zůstaň silná“.

 

 

Zdroj fotografie: Instagram

  1. Své první tetování si tahle zpěvačka nechala udělat už v 17 letech – tehdy si nechala zvěčnit houslový klíč, symbol hudby, která je pro ni v životě nejdůležitější. Od té doby přibyla spousta obrázků – ruka s dlouhými nehty, květiny, srdce, nápisy… Vtipné je, že se snaží mít všechny svoje kérky na levé straně těla. „Táta mě požádal, abych aspoň na jedné straně zůstala trochu normální,“ vysvětluje. Loni si také nechala namalovat mola přes celá záda. Proč? Kvůli vystoupení na Grammy, kde zpívala se skupinou Metallica písničku Moth Into Flame (Můra v plameni).

 

 

 

Zdroj fotografie: Instagram

  1. Tohle je milovnice tetování a psů! Kromě toho, že má vytetovanou planetu Saturn, slunečnice, dreamcatcher, zkřížené šípy, srdce, kotvu a nejrůznější nápisy, nechala si zvěčnit také pejska Mary Jane.

 

 

 

Zdroj fotografie: Instagram

  1. Další zpěvačka, která je tetováním posedlá! Její nejvýraznější kérkou je obrázek egyptské okřídlené bohyně Isis pod prsy – nechala si ho zvěčnit na památku své zesnulé babičky Dolly. Kromě toho má také mimo jiné výrazně potetovanou ruku a na kotníku číslo 1988 – jedná se o datum jejího narození.

 

 

 

Zdroj fotografie: Instagram

  1. Vypadá to, že tenhle zpěvák má místo ruky omalovánky – zdobí ji velká květina připomínající mandalu. Ale i na dalších částech těla má nejrůznější kérky – třeba pistoli, tygra na rameni, na hrudníku lebky a křídla, na zádech ptáka, na noze vlka a kromě toho spoustu dalších obrázků.

 

 

 

Zdroj fotografie: Instagram

  1. Houslový klíč za uchem je symbolem hudby, kterou dělá. Má také křídla za krkem… A od krku dolů už je to jeden velký obrázek! Tomuhle se tedy říká závislost na tetování! Když v říjnu zveřejnil na Instagramu video, kde představuje své nové umělecké dílo na kůži, i jeho fanynky se zděsily. „Wtf? Fakt se ti tohle líbí?“ ptaly se v komentářích.

 

 

 

Zdroj fotografie: Instagram

  1. Číslo 28 na prstech, číslo 78 na hrudi a k tomu ještě obří nápis „IT IS WHAT IT IS“. No a pak ještě pár věciček jako je jelen, lebka, pták, pacman a tak…

 

Chceš vědět řešení? Mrkni na další stranu!

1 2Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • quiz
  • stars
  • tetování