Novinky v TUTY CHART… Která zaboduje?

Týden utekl jako voda a blíží se další díl TUTY CHART s Timmym Whitem! Jsme napnutí, jak dopadly novinky z minulého dílu… V článku ti o těchto singlech prozradíme žhavé info!

Kromě žebříčku deseti singlů ti Timmy White v minulém díle TUTY CHART představil i tři novinky. My ti teď o nich prozradíme spoustu zajímavostí. Jestli se ale probojují i do dalšího kola a skončí mezi top 10, to už je na tobě. Jak to dopadlo, sleduj ve čtvrtek 12. října od 14 hodin na TUTY TV!

Nick Jonas, Robin Schulz – Right Now

Od dob, kdy se svými bratry Joem a Kevinem působil ve skupině Jonas Brothers, už ušel Nick pořádný kus cesty. Své první sólové album vydal před čtyřmi roky a od té doby slaví bývalá láska Miley Cyrus a Seleny Gomez řadu úspěchů. A jedno soukromé info: Momentálně chodí Nick s o deset let mladší indickou herečkou Priyankou Chopra a dokonce ji požádal o ruku!

Pokud jde o práci, naposledy spojil síly s německým DJem Robinem Schulzem a představili společný singl Right Now, který je inspirovaný právě Nickovou láskou. Na YouTube má už klip přes 21 milionů zhlédnutí… Jak ale zaboduje u diváků TUTY CHART? To checkuj už ve čtvrtek!

 

 

Sebastian – Bestseller

Nový singl Sebastiana se jmenuje Bestseller a zpěvák o něm říká: „Může být pojat dvěma způsoby: láska nebo ekologie. Zajímavé spojení. :D“ Klip k němu režíroval Lipo. „Dost jsme si na něm mákli,“ prozradil rapper a režisér. „Zahrál jsem si vojáka z 2. světové války a herectví mě celkem nadchlo,“ dodává Sebastian.

Text k singlu Bestseller napsal Xindl X, který Sebastianovi už dříve věnoval písničku Náhradní díly. „Na nové desce s Xindlem spolupracuji, pomáhá mi dopsat a opravovat texty, je to skvělý muzikant a mám k němu patřičný respekt, který si zaslouží,“ přiznal Seb.

Jeho nová deska by měla vyjít na jaře příštího roku. Už se těšíme! Více se o Sebastianovi dozvíš v našem exkluzivním rozhovoru!

 

 

 The Chainsmokers ft. Emily Warren – Side Effects

Diskžokejové Andrew Taggart a Alex Pall tvoří dohromady duo, které si říká The Chainsmokers a funguje už od roku 2012, kdy se dali dohromady v New Yorku. O dva roky později zabodovali se svým hitem #Selfie, který je katapultoval k mezinárodnímu úspěchu. Jejich debutové album se jmenuje Bouquet a fanoušci už netrpělivě vyhlížejí druhé. Aby jim kluci čekání zpříjemnili, vypustili do éteru několik singlů – k poslednímu z nich jménem Side Effects si přizvali šestadvacetiletou americkou písničkářku Emily Warren. V klipu uvidíš i herečku Camilu Mendes, kterou můžeš znát ze seriálu Riverdale. V britských a amerických hitparádách Side Effects zabodoval – jestlipak zaujme i diváky TUTY CHART?

 

 

Jak můžeš hlasovat?

Hlasovat pro své oblíbené songy lze prostřednictvím webu tuty.tv/chart. Od čtvrtkaaž do nedělní půlnoci můžeš každý den dát svému oblíbenci tři hlasy, nebo své tři hlasy rozdělit třem interpretům. Sleduj TUTY CHART už ve čtvrtek 12. října od 14 hodin! Reprízu pořadu uvidíš v sobotu v 16 hodin anebo v neděli ve 20:30.

 

Soutěž o lupeny na Jasona Deruolo a Marcuse a Martinuse!

Kromě nového pořadí hitparády se můžeš v TUTY CHART těšit na vyhlášení další soutěže o lístky na koncert Jasona Derulo a Marcuse a Martinuse! Nezapomeň sledovat náš facebook!

 

 

  • music
  • tuty chart
  • tuty tv
  • tutychart
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *