Nenech si ujít! VIP U s Annou Slováčkovou už v úterý!

VIP U bude tentokrát pořádně crazy! Moderátor Filip Kynych totiž vyrazil do Freestyle parku Kolbenka se zpěvačkou Annou Slováčkovou a pořádně si tam zablbli! Co nám na sebe Anička v molitanové jámě práskla? A co se dělo na křtu Kuby Děkana? Sleduj v úterý od 20 hodin TUTY TV!

Muzikálová zpěvačka Anna Julie Slováčková má hlas, který tě natuty dostane! Je jí 22 let a vyrůstala v umělecké rodině – její mámou je česká herečka a moderátorka Dáda Patrasová a táta saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Aničku můžeš znát ze spousty muzikálů – vystupovala například jako Rózí v Krysařovi, Desdemona v Iagovi, Alenka v Alence v kraji zázraků, Yerda ve Sněhové královně a ve spoustě dalších rolí. Proslavila se také v TV show Tvoje tvář má známý hlas, kde se vtělila do celebrit jako je Taylor Swift, Lady GaGa, Miley Cyrus nebo třeba Eminem. Moderátor Filip Kynych s pořadem VIP U vyrazil s Annou Slováčkovou do Freestyle parku Kolbenka, kde si zařádili na trampolínách, vyzkoušeli skoky v nafukovacích pneumatikách do molitanové jámy a předvedli spoustu povedených freestyle kousků!

 

Co všechno v sobotním VIP U uvidíš?

Kromě hopsání a zábavy Filip Annu samozřejmě také pořádně vyzpovídal! Jaké bylo dětství se slavnou maminkou Dádou Patrasovou, jaké srandovní příhody zažila v muzikálech a jak vzpomíná na soutěž Tvoje tvář má známý hlas? To se dozvíš jenom ve VIP U na TUTY TV!

A protože je Anička holkou mnoha tváří, vyzkoušeli jsme její talent v pěvecké challenge! Měla za úkol zazpívat píseň Let It Go jako Karel Gott nebo song Dlouhá noc jako Leoš Mareš. Jak si s tímhle úkolem poradila, zjistíš, když si pustíš TUTY TV v úterý 10. července ve 20:00 hodin!

Nezapomeň, že VIP U můžeš sledovat i online na www.tuty.tv!

Tuhle sobotu v 17 hodin sleduj VIPU na TUTY.👌 Uvidíš výbornou muzikálovou zpěvačku Annu Slováčkovou👩‍🎤(@anna_julie_slovackova), která je známa i z pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Anička přijala pěveckou challange hit Let it go a zaspívala jako Karel Gott (@gott_karel) a jako Leoš Mareš (@leosmares) v Dlouhé noci. Točili jsme ve Freestyle parku Kolbenka (@freestylekolbenka). * TV TUTY naladíš pomocí antény📡, satelitu🛰️ se službou Skylink, IPTV, telky od UPC, nebo jiného poskytovatele. A nebo sleduj na našem webu bit.ly/2tRAmpu. #herecka #vipu #tuty #tv #televize #upc #skylink #iptv #telka #zive #nejlepsi #zabava #prereky #nepovedene #zabery #backstage #podcast #navsteva #televize #zakamerou #moderatori #moderator #filipkynych #annaslovackova #leosmares #karelgott #mares #gott

A post shared by TUTY TV (@tutytv) on

Kuba Děkan křtil desku – a TUTY TV byla u toho!

S pořadem VIP U jsme se vypravili i na křest nové desky Jakuba Děkana! Kuba alias Děkys začal se zpěvem už v 15 letech, později spolupracoval s Pauliem Garandem nebo ATMO music. Určitě znáš jeho songy Já vím nebo Děda, nedávno nahrál také písničku Co bejvávalo, už není s Pokáčem… Na křtu se sešla prima partička – a díky TUTY TV můžeš být při tom!

 

Jak TUTY TV naladíš?

Naladíš nás pomocí antény, satelitu se službou Skylink, IPTV, telky od UPC, nebo jiného poskytovatele. A nebo na našem webu http://www.tuty.tv/zive. Další informace najdeš tady http://tuty.tv/magazin/nalad-se. Sleduj nás na Instagramu http://www.instagram.com/tutytv/ a Facebooku http://www.facebook.com/tvtuty, kde zveřejňujeme zajímavý obsah, co vysíláme v televizi a nebo soutěžíme o spoustu super věciček. Těšíme se na tebe také na http://www.tuty.tv.

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *