VIP U

Nenech si ujít! 6. díl VIP U s Davidem Gránským už tuto sobotu!

Chceš se podívat do backstage muzikálu Mamma Mia, zjistit, jak David Gránský sbalil svoji holku, a mrknout se na předávání hudebních cen Evropy 2? A co dalšího prozradili Marcus&Martinus? Nenech si ujít sobotní VIP U na TUTY TV!

Tentokrát se s VIP U vypravíme exkluzivně do Kogresového sálu v Praze, kde probíhaly poslední zkoušky před obnovenou premiérou světového muzikálu Mamma Mia. Průvodce nám dělal super herec, moderátor a především špičkový muzikálový zpěvák – David Gránský. David ti kromě zákulisí muzikálových příprav odtajní i zaručené moderátorské fígle!

 

 

Moderátor Filip Kynych si s 26letým Davidem Gránským bude povídat o jeho začátcích v X-factoru, natáčení seriálu Modrý kód nebo Kameňák 4, moderování akcí a Top star magazínu, ale i o muzikálech, kde vystupuje. Momentálně září ve světovém hitu Mamma Mia, kde se sešla veselá partička. Dokonce nás vzal i do backstage! A nebude chybět ani hodně vtipná challenge – jakou roli v ní sehraje potápěčský oblek?

Mimo jiné však nakoukneme i do Davidova soukromého života – víš, že strávil dětství v Irsku? Jak na něj vzpomíná a v čem to tam bylo jiné než u nás? A samozřejmě nakousneme také téma holky. David je už devět let šťastně zaláskovaný! Chodí s Nikolou Madunickou už od doby, kdy ho ještě nikdo neznal – a ani Davidova sláva na jejich lásce nic nezměnila! Jak vlastně svou milou sbalil? To se dozvíš ve VIP U už tuto sobotu 14. dubna v 17:00 hodin!

 

s @nikcuusek ? COSMOPOLITAN @cosmocz právě v prodeji!???

A post shared by David Gránský (@davidgransky) on

 

Vyhraj s TUTY TV lístky na Mamma Mia!

Soutěž o 4 vstupenky na světový muzikál Mamma Mia! Sleduj VIP U, kde se dozvíš soutěžní otázku a lupeny  můžou být tvoje. Muzikál založený na písničkách skupiny ABBA vidělo v České republice už přes 280 tisíc diváků a teď máš jedinečnou příležitost na něj mrknout i ty, protože se v obnovené premiéře vrátil do Kongresového centra Praha. Během jara se zde odehraje 23 exkluzivních představení. Příběh vypráví o životě na malém řeckém ostrově. V předvečer své svatby pozve Sophie, v touze poznat svého pravého otce, tři muže, kteří se před 20 lety mihli životem její matky. Toto nečekané setkání přinese nejednu komickou situaci…

 

 

Co ještě uvidíš s sobotním VIP U?

Připravili jsme pro tebe navíc topovou reportáž z hudebních cen Evropy 2 a pokračování rozhovoru s Marcusem&Martinusem! Zapni TUTY TV v sobotu 14. dubna v 17:00 hodin!


A pokud to nestihneš, mrkni na reprízu v neděli v 10:00 hodin nebo v úterý ve 20:00 hodin. Nezapomeň, že VIP U můžeš sledovat i online na www.tuty.tv!

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U