VIP U

Nenech si ujít! VIP U s Davidem Gránským už v úterý!

Wow, David Gránský se zasnoubil a chystá svatbu! Jak sbalil svoji životní lásku? To nám prozradil ve VIP U! A jako bonus ti přinášíme další část rozhovoru s Marcusem & Martinusem! Sleduj TUTY TV v úterý od 20 hodin!

Tentokrát se s VIP U vypravíme exkluzivně do Kogresového sálu v Praze. Průvodce nám dělal super herec, moderátor a především špičkový muzikálový zpěvák – David Gránský. David ti kromě zákulisí muzikálových příprav odtajní i zaručené moderátorské fígle!

David Gránský ve VIP U, úterý ve 20 na TUTY.

Už tohle úterý ve 20 hodin tě čeká nadupané VIP U s muzikálovým hercem Davidem Gránským 🎼🎵🎤. Dozvíš se, ve které zemi tenhle usměvavý sympaťák prožil 👶 dětství, nebo jak sbalil svoji životní lásku 👩‍❤‍👨. Tak si to nenech ujít a dej vědět i kamarádům! 🆒TV TUTY naladíš pomocí antény📡, satelitu🛰️ se službou Skylink, IPTV, telky od UPC, nebo jiného poskytovatele. A nebo sleduj na našem webu www.tuty.tv/zive.📱💻📺

Uverejnil používateľ TUTY Nedeľa 29. júl 2018

 

Moderátor Filip Kynych si s 26letým Davidem Gránským bude povídat o jeho začátcích v X-factoru, natáčení seriálu Modrý kód nebo Kameňák 4, moderování akcí a Top star magazínu, ale i o muzikálech, kde vystupuje. Navíc nás vzal i do backstage muzikálu Mamma Mia! A nebude chybět ani hodně vtipná challenge – jakou roli v ní sehraje potápěčský oblek?

Mimo jiné však nakoukneme i do Davidova soukromého života – víš, že strávil dětství v Irsku? Jak na něj vzpomíná a v čem to tam bylo jiné než u nás? A samozřejmě nakousneme také téma holky. David je už devět let šťastně zaláskovaný! Chodí s Nikolou Madunickou už od doby, kdy ho ještě nikdo neznal – a ani Davidova sláva na jejich lásce nic nezměnila! Před pár dny ji dokonce požádal o ruku, takže brzy bude svatba. Jak ale svou milou vlastně sbalil? To se dozvíš ve VIP U už v úterý ve 20 hodin!

Řekla ANO! 🤟🏻

A post shared by David Gránský (@davidgransky) on

 

Co ještě uvidíš s sobotním VIP U?

Připravili jsme pro tebe navíc topovou reportáž z hudebních cen Evropy 2 a pokračování rozhovoru s Marcusem&Martinusem! Nezapomeň, že VIP U můžeš sledovat i online na www.tuty.tv!

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U