Nenech si ujít VIP U s Milanem Peroutkou už v úterý!

Tentokrát jsme s VIP U vyrazili na opravdu netradiční místo – do nemocnice. Po operaci kolene se tu zotavoval herec a zpěvák Milan Peroutka, tak mu Filip donesl dortík a vyzpovídal ho. Jo, a taky jsme byli na Utuberingu – a reportáž z akce nebude ve VIP U chybět!

Milan Peroutka hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 medika Jonáše, loni zabodoval v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, vystupoval v muzikálu Krysař, hraje se svou kapelou Perutě, moderuje… Nedávno si ale musel dát na chvíli „pohov“ – problémy s kolenem ho upoutaly na lůžko. A aby mu v nemocnici po operaci nebylo smutno, Filip Kynych se za ním vypravil i s dortem, pokecal s ním, podrobil ho Q&A od fanoušků i speciální challenge „What Is In my Mouth“, ve které musel se zakrytýma očima hádat, co mu Filip vložil do pusy za lahůdky…

 

Co ještě uvidíš ve VIP U?

Chceš vědět, jak se Milan Peroutka dostal do muzikálů, jak skládá písničky a jak vzpomíná na natáčení svého klipu k singlu „Druhej břeh“? Kromě práce jsme ale s Milanem zabrousili i do soukromí – Filip se s ním bavil o škole, o zvířatech, o která se stará, a zajímalo ho, jak je na tom Milan s holkama!

A navíc pro tebe máme bonusový bonbónek: reportáž z pražského Utuberingu (o akci jsme psali v tomto článku)! Odchytli jsme GetTheLouk, A Cup of Style a další tvoje oblíbené youtubery. Co nám řekli?

To se dozvíš, když si pustíš TUTY TV v úterý 28. srpna ve 20:00 hodin! A pokud to nestihneš, mrkni na reprízu ve středu od 16:30 hodin nebo v neděli v 10 hodin. VIP U můžeš sledovat i online na www.tuty.tv!

Konečně posílám pohled z dovči!🙋🏻‍♂️💌 5. den po operaci. Už zvednu nohu ze země, na motodlaze jsem dal dneska 76 stupňů💪🏼, včera jsem se sám osprchoval🤝, sestřičky jsou na mě moc hodný, injekce do břicha si dávám bez odhodlávání, dveře se tu netrhnou a vařej tu… no dortíků mám v lednici dost!😂 Taky mi přišel první balík – děkuju moc @eccevita za přírodní doplňky na moje klouby a díky @underarmour_cz za to, že na fyzioterapie vyrážim ve stylovejch ououtýdýčkách.👘 Ještě bych se chtěl optat, jestli mě nesleduje půjčovna aut, krerá má v nabídce nějakej pěknej automat?🤤😈 Musim to začít řešit, ať to nenechávám jen ubrům.🤫✌🏼 No a co vy si takhle vyvádíte tyhle krásný dny?☀️ Vidíme se už v květnu na koncertech!😻 Váš majitel nového předního křížového vazu Milan💁🏻‍♂️🕺🏻 (ten poslední smajlík s rezervou🙄😆)

A post shared by Milan Peroutka (@milanperoutka) on

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *