Instagram Tuty

Nej na Instagramu v roce 2017

Instagram je sociální síť, jejíž komunita se rozrůstá raketovou rychlostí – už je na ní 800 milionů lidí, milují ji celebrity a určitě sis ji oblíbil/a i ty… Prozradíme ti zajímavosti a rekordy na Instagramu v roce 2017!

Jaké byly na „Instáči“ v roce 2017 nejoblíbenější hashtagy, nejpoužívanější filtry či obličejové filtry? Kterým hvězdám nejvíce vzrostl počet followerů a jaké fotky byly nejlajkovanější? Natuty ti to prásknem! Jo, a nezapomeň sledovat také instagramový účet TUTY TV!

Nejpoužívanější hashtagy roku 2017

K Instagramu prostě hashtagy jednoznačně patří! A ty si díky nim můžeš zvýšit počet lajků u svých fotek! Které hashtagy používáš nejčastěji ty? Tady je přehled nejoblíbenějších…

  1. #love
  2. #fashion
  3. #photooftheday
  4. #photography
  5. #art
  6. #beautiful
  7. #travel
  8. #happy
  9. #nature
  10. #picoftheday

Tip:

Díky správně zvoleným hashtagům můžeš u svých fotek získat více liků a tím pádem i více followerů svého účtu! Existují také appky, díky nimž zjistíš, které hashtagy momentálně frčí – například „Leetags – Hashtags for Instagram“ nebo „Best HashTags for Instagram“. Když budeš používat oblíbené hashtagy, počet srdíček ti poroste…

hashtag love

Zdroj fotografie: Instagram

 

Nejpoužívanější filtry v roce 2017

Ten úplně nejoblíbenější filtr na Instagramu je… Žádný! Proto také pod hashtagem #nofilter najdeš přes 213 milionů fotek… Ale co si budeme povídat, fotky s filtrem prostě mají své kouzlo! U nás je hodně oblíbený třeba filtr Amaro nebo X-Pro II. V celosvětovém měřítku ale vedou tyhle:

  1. Clarendon
  2. Gingham
  3. Juno
  4. Lark
  5. Moon

Tip:

Víš, že si můžeš sama/sám uspořádat filtry podle své oblíbenosti? U výběru filtrů najeď na Manage/Spravovat a pak už můžeš dle libosti přesouvat pořadí, anebo některé vůbec nezobrazovat.

 

Nejpoužívanější Stories Face Filters

Místo tváře roztomilé zvířátko! Milují to i stars – třeba Ariana Grande je obličejovými filtry doslova posedlá! Které Face filtry používali lidé v roce 2017 nejčastěji?

  1. Puppy
  2. Bunny
  3. Koala
  4. Genius
  5. Love
Ariana Grande

Ariana se svou mamkou s roztomilým psím filtrem… Zdroj fotografie: Instagram Ariany Grande

 

Hvězdy, kterým v roce 2017 nejvíce narostl počet followerů

  1. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 30M+ New Followers
  2. Selena Gomez (@selenagomez) – 24M+ New Followers
  3. Ariana Grande (@arianagrande) – 22M+ New Followers
  4. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 23M+ New Followers
  5. Dwayne Johnson (@therock) – 22M+ New Followers
  6. Leo Messi (@leomessi) – 21M+ New Followers
  7. Neymar Jr (@neymarjr) – 20M+ New Followers
  8. Beyoncé (@beyonce) – 17M+ New Followers
  9. Justin Bieber (@justinbieber) – 16M+ New Followers
  10. Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 15M+ New Followers

A které hvězdy jsou na Instagramu úplně nejsledovanější? Mrkni na náš článek!

  • fun
  • instagram
  • sociální sítě