M&M: Setkání s TUTY bylo super, koncert ale museli zrušit

Přinášíme ti exkluzivní info, fotky a video z backstage natáčení speciálního dílu VIP U s Marcusem a Martinusem! Koukej, jak probíhalo setkání TUTY TV s nejslavnějšími norskými dvojčaty… A proč byl nakonec pražský koncert zrušen?

Sen se stal skutečností! Marcus a Martinus opravdu dorazili do Prahy! A TUTY TV se s nimi mohla vidět naživo – stejně jako na jaře to bylo super zábavné! Opět jsme se s kluky sešli ve foyer Penta hotelu v Karlíně a před jeho vchodem samozřejmě nechyběly davy nadšených fanynek, které zpívaly a skandovaly jejich jména. Jejich radostné pokřikování jsme později slyšeli i skrz okno, u něhož jsme s Marcusem a Martinusem dělali rozhovor – a použili jsme i otázky od diváků TUTY, které mohli klukům dávat prostřednictvím instagramu a facebooku…

 

Ale nebyl to jen obyčejný rozhovor! Na dvojčata jsme přichystali také challenge! Museli si dát spolu páku a Michal PPZ jim pak nabídl české jídlo, aby ho ochutnali… Co na něj říkali? A kluci na oplátku Timmyho Whitea zase naučili super taneček… Tady je ochutnávka!

Marcus a Martinus učí choreografii Timmyho Whita

Naučil se Timmy White choreografii od Marcuse a Martinuse? To uvidíš už v úterý ve 14:30 v exkluzivním speciálu VIP U. A zítra chekuj malou ochutnávku na našem Youtube (www.youtube.com/c/tutytv).TUTY TV můžeš mít i ty. Originální televizní program naladíš pomocí antény📡, satelitních operátorů DIGI TV a Skylink🛰️ služby UPC a mnoha dalších. Více na http://tuty.tv/signal. 🔍

Uverejnil používateľ TUTY Štvrtok 25. október 2018

M&M si také prohlédli, jak vypadá v češtině jejich nová knížka: Marcus a Martinus – Náš příběh. Ve speciálním dílu VIP U, který poběží už toto úterý, si o ni můžeš zasoutěžit!

 

Bomba! Marcus a Martinus sdíleli TUTY TV v Insta stories!

M&M si rozhovor s TUTY TV fakt užívali – a to dokonce natolik, že sdíleli na svém Instagramu (kde je mimochodem sleduje 1,5 milionu lidí) fotku s Adamem Kajumi a poděkování speciálně pro TUTY. Jsou prostě boží! Tahle pohodová dvojčata jsou nabitá energií, pořád se smějí a setkat se a nimi stojí za to!

Koncert nakonec jen z balkónu!

Ačkoliv odpoledne všechno klaplo a my si užili super akci s klukama, večerní plány dopadly úplně jinak! Kvůli technickým problémům s pódiem se nakonec plánovaný koncert, na který se spousta fanynek těšila, nekonal… Hrozilo totiž nebezpečí zranění, proto netrpělivý dav zůstal stát venku před zavřenými dveřmi holešovické Tipsport arény. Jako „cenu útěchy“ jim aspoň Jason Derulo zazpíval improvizovaně několik písniček z balkónu, dokonce ho doprovázeli i tanečníci, kteří ve stísněných prostorách výklenku dělali, co mohli. Něco takového tu opravu ještě nebylo. 🙂 Kluci sdíleli tenhle omluvený post všem svým českým fans:

„Jsme tak smutní a zklamaní. Dnes večer jsme čekali, že pro vás budeme hodiny vystupovat. A víme, že stojíte venku, vidíme vás a slyšíme vás. A vážíme si vás všech, že jste dnes večer přišli, abyste nás viděli. Byli jsme tak moc připraveni vydat ze sebe pro vás co nejvíc. Jak víme, vy vždycky dáváte to nejlepší nám. Jsme tak smutní, že vás informujeme, že produkční tým z Jason Derulo 2Sides World Tour se rozhodl z bezpečnostních důvodů zrušit show v Praze. Zase, jsme tak smutní, všechno, co jsme chtěli, bylo vystoupit pro vás dnes večer…“

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by Marcus & Martinus ♪ (@marcusandmartinus) on

Fanoušci teď jen doufají, že se podaří uskutečnit náhradní termín koncertu a o nabušenou show nakonec nepřijdou…

Celý speciál sleduj už v úterý!

Abychom smutné fanoušky trošku rozveselili, připravili jsme pro ně speciální VIP U, které jsme celé věnovali Marcusovi a Martinusovi. Zapni TUTY TV už v úterý 30. října ve 14:30 hodin, kdy odvysíláme premiérový díl. Reprízu pak můžeš sledovat v sobotu ve 20:30 nebo v neděli v 16:00 hodin. VIP U běží i online na www.tuty.tv!

  • M&M
  • stars
  • VIP U
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *