Marcus a Martinus

Marcus a Martinus přijeli do Prahy! A TUTY TV byla u toho!

Super dvojčata způsobila poprask! Jejich středeční koncert v Praze byl našlapaný – a TUTY TV měla možnost se s nimi setkat. Vyzpovídali jsme je a „upekli“ na ně vtipnou challenge… Jsi také jejich fanoušek? Hlasuj v naší anketě o nej song od M&M!

I když v únoru oslavili teprve své šestnácté narozky, patří Marcus a Martinus momentálně mezi největší teenage idoly na hudební scéně! Tahle jednovaječná dvojčata z Norska zpívají už od svých 5 let a proslavili se v norské TV show Melodi Grand Prix Junior se songem To Dråper Vann. Své první album Hei nahráli v roce 2015 a tehdy ještě zpívali písničky v norštině. O rok později jim vyšla deska Together, která už je v angličtině a jsou na ní pecky jako Together, Without You nebo Girls.

Loni na podzim vydali svou třetí desku Moments a letos odstartovali velké turné po celé Evropě, kde svoje písničky předvádějí naživo během koncertní show. A my jsme totál happpy, protože ve středu 21. března dorazili i do Prahy, aby tady vystoupili ve Foru Karlín.

Jen pár hodin před koncertem se štáb TUTY TV sešel s Marcusem a Martinusem a podrobili jsme je důkladnému výslechu na základě vašich otázek, které jste nám psali na Instagram a Facebook TUTY TV. A to není všechno!  Kromě exkluzivního rozhovoru jsme s nimi navíc natočili vtipnou challenge – jeden měl vždy na uších sluchátka a snažil se ze rtů vytušit, co ten druhý říká. Byla to fakt sranda! Kluci jsou hrozně v pohodě a pořád se něčemu smějí, čas strávený s nimi jsme si vážně užili.

Naše setkání v backstage ti budeme přinášet v nadcházejících dílech VIP U – první část uvidíš už 7. dubna a v dalších dílech budeme pokračovat! Nezapomeň proto koukat na VIP U každou sobotu od 17:00 hodin anebo v repríze každou neděli od 10:00 hodin nebo v úterý od 20:00 hodin. VIP U můžeš sledovat i online na www.tuty.cz!

Warsaw tomorrow night! Excited?

A post shared by Marcus & Martinus ♪ (@marcusandmartinus) on

 

Také miluješ Marcuse a Martinuse? A kterou písničku máš od kluků nejradši? Hlasuj v anketě na další stránce!

 

1 2Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • stars
  • tuty tv
  • VIP U