Marcus a Martinus

Koncerty, které si letos nenechej ujít!

V roce 2018 nás čeká několik super akcí – na tour vyjíždí spousta tvých oblíbených zpěváků a kapel! Máme pro tebe velký přehled koncertů, na které můžeš letos vyrazit…

Bars & Melody

 1. 1. 2018 od 20:00, Lucerna Music Bar, Praha

Britské pěvecké a raperské duo, které na sebe upozornilo před čtyřmi lety v talentové soutěži Británie má talent, si u nás získalo už spoustu fanoušků! Bars & Melody tvoří teenage kluci Leondre DeVries (Bars) a Charlie Lenehan (Melody) a loni v září vydali desku Generation Z, ke které letos jedou turné po Evropě. Původně u nás měli vystupovat na podzim, ale nakonec termín pražského koncertu přesunuli na 21. 1.

Bars and Melody

Steve Aoki

 1. 1. 2018, SaSaZu, Praha

Aktuálně devátý nejlepší DJ světa sviští na EDM vlně a milovníci taneční hudby z něj šílí! Loni v červenci vydal své poslední album Steve Aoki Presents Kolony, které svým fanouškům představí na pražském koncertě. Super párty je zaručená!

Steve Aioki

Mandrage

 1. 2. – 3. 3.

Oblíbená česká skupina Mandrage vydává svou novou desku Po půlnoci, ze které už vypustila například singl Motýli. Název dostalo album proto, že ho původně chtěli mít kluci hotové na podzim, ale nakonec ho vydali až po plánovaném termínu, tedy „po půlnoci“. Turné, které k němu pojedou, se ponese ve velkém stylu. Jako hosta si tentokrát vybrali buskera Jakuba Ondru.

Mandrage

TYGA

 1. 2. 2018 od 19:00, Forum Karlín, Praha

Kalifornský rapper (a ex přítel Kylie Jenner) se poprvé představí v Praze! Tenhle týpek spolupracuje s těmi nejlepšími hudebníky světa jako je Justin Bieber, Drake nebo Kanye West. Mezi jeho největší hity patří Ride Out z nejnovějšího filmu Rychle a Zběsile, určitě ale znáš i songy jako Rack City, Hookah, Ayo a další.

Tyga

Slza

 1. 2. – 22. 3.

Duo Slza, které se skládá ze zpěváka Petra Lexy a kytaristy Lukáše Bundila (ten je i autorem hudby písniček), vydalo na podzim své druhé album Holomráz a na konci února vyráží skupina na tour po České republice. Vystoupí při něm v osmi městech.

Slza

Mirai a Poetika

 1. 3. – 31. 3.

Objevy české hudební scény vyrážejí na společné turné! Pojedou ho v březnu a navštíví při něm sedm českých měst. Skupina Mirai, která si letos v anketě Český slavík odnesla tři ocenění, na turné představí svou debutovou desku Konnichiwa, kapela Poetika zase zahraje písničky z debutového alba Trinity – obě desky vyšly loni na podzim.

Mirai a Poetika

Jorge Blanco

 1. 3. 2018 od 19:00, Roxy, Praha

Tenhle hezoun z Mexika se proslavil jako León v seriálu Violetta a po skončení úspěšné série se vrhnul na sólovou hudební dráhu! V České republice vystupoval už na podzim – tenkrát doprovázel jako host skupinu R5. Teď ho ale čeká první sólový koncert v Praze! Určitě na něm uslyšíš i jeho hit Gone Is The Night nebo Summer Soul.

Jorge Blanco

Marcus & Martinus

 1. 3. 2018, Forum Karlín, Praha

Tuhle dvojici snad ani nemusíme blíže představovat! Norská jednovaječná dvojčata si díky svým popovým písničkám získala srdce holek po celém světě – Českou republiku nevyjímaje. Své album Moments vydali bráchové loni v listopadu a představí jej na sérii koncertů po celé Evropě. A my jsme happy, že v rámci své Moments tour zavítají i do Prahy! Přijď si poslechnout jejich songy Make You Believe In Love, Next to Me a další!

Marcus a Martinus

 • music
 • news
 • stars