Kdo zvítězí v TUTY CHART?

Pořadí hitparády se promixovalo jako ovocný koktejl… Po pěti týdnech nás opustily songy od Timmyho Whitea, Vojty D a Pavla Callty… Takže jsme fakt zvědaví, kdo tentokrát obsadí první příčky! Sleduj už dnes!

Pravidla TUTY CHART jsou neúprosná – 5 týdnů v žebříčku znamená, že je „čas udělat pápá“! Takže minule jsme se museli rozloučit s tvými oblíbenými interprety: Timmy Whitem, Vojtou D a Pavlem Calltou… Ale na druhou stranu zase uvolnili místo novinkám. A mezi nimi je také Invited od dua Marcus & Martinus, se kterými dnes natáčíme speciální díl VIP U! Tady jsou všechny tři news, které mohou zamíchat pořadím:

 

Super soutěž s Tuty Chart o lístky na FABIA YOU FEST!

Kromě těch nejnovějších hudebních pecek se můžeš těšit také na super soutěž! Máme pro tebe připravené lupeny na FABIA YOU FEST! Koná se 3. listopadu v Průmyslovém paláci v Praze. Vystoupí tam třeba i Vojta D., Slza, Milan Peroutka, Adam Mišík a spousta dalších… Soutěžní otázku se dozvíš dnes v TUTY CHART a pak nezapomeň jít na facebook TUTY… Soutěžit můžeš i na Instagramu TUTY TV a tím zvýšíš své šance na úspěch!

 

Kdy můžeš sledovat TUTY CHART?

Hitparáda TV TUTY, kterou moderuje Timmy White, běží každý čtvrtek od 14 hodin, anebo v repríze v sobotu v 16 hodin nebo v neděli ve 20:30. Hlasovat pro oblíbené songy lze prostřednictvím webu tuty.tv/chart. Každý den až do nedělní půlnoci můžeš dát svému oblíbenci tři hlasy, nebo své tři hlasy rozdělit třem interpretům.

  • music
  • stars
  • tuty chart
  • tutychart
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *