Jason Derulo míří do Prahy!

Už 25. října nás čeká jedna z hudebních událostí roku! Americký zpěvák a skladatel Jason Derulo vystoupí v pražské Tipsport Areně a jeho hosty navíc budou dvojčata z Norska Marcus a Martinus! V našem článku ti prozradíme na Jasona spoustu zajímavostí…

2SIDES World Tour

Během září a října projede Jason 27 evropských měst v rámci své 2SIDES Word Tour – a Praha bude mezi nimi! Na turné se veze speciální na zakázku vyrobené podium s obřími projekcemi, světlenými efekty a nebude chybět ani nejkvalitnější zvuková aparatura, díky které zažiješ pořádnou show! Těšit se můžeš na speciální molo dlouhé více než 10 metrů, díky němuž budou mít fanoušci stojící u podia svého idola i jeho hosty doslova nadosah.

 

Jak bude vypadat koncert v ČR?

Jason se na český koncert těší – bude to poprvé v jeho kariéře, co tady bude vystupovat! „Zdravím všechny v České republice, přivezu Vám ty nejlepší hudebníky i tanečníky, bude to fantastická bláznivá show, kde si všichni spolu zazpíváme, zařádíme i zatancujeme, moc se na Vás všechny těším,“ vzkazuje Jason.

A to není všechno, Jason totiž s sebou přiveze i speciální hosty – pozval na svou show norská dvojčata Marcuse & Martinuse! „S kluky se známe už nějaký ten čas. Přál jsem si mít hosty, kteří umí udělat skutečnou show a přivést publikum do varu,“ říká Jason o populárním duu z Norska.

Tady se můžeš podívat na jejich společnou pozvánku:

 

 

Další podrobnosti sleduj na www.facebook.com/jasonderulocz nebo na www.jasonderulo.cz.

Chceš se dozvědět zajímavosti o Jasonovi Derulovi? Mrkni na další stranu!

1 2 3Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • koncert
  • music
  • stars
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *