PewDiePie a Marzia

Jak si v roce 2019 najdeš kluka/holku?

Jsi single a dal/a si novoroční předsevzetí, že tenhle rok si určitě musíš někoho najít? Nebo už máš dokonce v merku nějaký nový objev, ale nevíš, jak ho/ji získat? Lásku sice přičarovat neumíme, ale dáme ti aspoň pár tipů, jak můžeš u opačného pohlaví natuty zabodovat!

Jak ho/ji definitivně odradíš?

Když ze sebe budeš dělat super cool borce, kterému je všechno šumák a je vždycky „nad věcí“. Možná ledové královny mohou na chvíli zaujmout, ale koho by bavilo rozehřívat jim srdce celou zimu!

Když budeš flirtovat všude a se všemi! Vzbudíš pak dojem, že je ti vlastně jedno, kdo na tebe zabere – a moc dobrou pověst si tím nezískáš. Anebo zbytečně popleteš hlavu někomu, o koho třeba ani nemáš zájem, a zlomíš mu/jí srdce.

Když budeš falešný/á a budeš intrikovat! Fair play je důležitá nejen ve sportu, ale i v lásce. A je jedno, jestli likviduješ své soky nebo se snažíš ulovit někoho jen proto, aby sis zvedl/a sebevědomí anebo tím někoho naštval/a.

Když si budeš myslet, že vztah v online světě stačí! Když si spolu píšete přes messenger nebo si komentujete posty na sociálních sítích, flirtuješ o sto šest, ale když se potkáte naživo, děláš, že ho/ji neznáš? Tím ji/ho akorát zmateš! Jasně, v reálném světě je balení samozřejmě těžší, ale ty to zvládneš!

  • Love & Sex
  • rady a tipy
  • vztahy