PewDiePie a Marzia

Jak si v roce 2019 najdeš kluka/holku?

Jsi single a dal/a si novoroční předsevzetí, že tenhle rok si určitě musíš někoho najít? Nebo už máš dokonce v merku nějaký nový objev, ale nevíš, jak ho/ji získat? Lásku sice přičarovat neumíme, ale dáme ti aspoň pár tipů, jak můžeš u opačného pohlaví natuty zabodovat!

Máš už vyhlédnutý objev? Poradíme ti, jak ho/ji zaujmout!

Nech ho/ji, ať si zahraje na detektiva! Nemáš dostatek odvahy ho/ji přímo oslovit a pozvat na rande? Můžeš svému objevu posílat různá tajemná znamení – třeba hodit do školní skříňky nebo do poštovní schránky dopis či básničku od tajného ctitele, dát mu/jí tajně do kapsy anebo tašky papírek s namalovaným srdíčkem, namalovat křídou před jeho/jejím domem srdce či vyznání, poslat mu/jí z neznámého profilu link na zamilovanou písničku… Zapoj fantazii a nech ho/ji, ať si láme hlavu, od koho tyhle vzkazy jsou!

– Pohledy a úsměvy! Ne nadarmo se říká, že někdy pohled řekne víc než tisíc slov – obzvlášť pokud jsi mu/jí už zanechal/a nějakou tajnou zamilovanou stopu, a pak se na ni/něj při nejbližším setkání upřeně podíváš a usměješ se, musí být i tomu největšímu pařezu jasné, o co tu jde! A pokud ne, zkrátka to opakuj při každém střetnutí. Když ti úsměv opětuje, máš napůl vyhráno!

– Komplimenty! Už se znáte a trochu se spolu bavíte? No super! Nezapomeň mu/jí občas zalichotit. Třeba: „Ty nový džíny, cos dostal/a k Vánocům, ti fakt seknou.“ Nebo „V tom posledním zápase v hokeji jsi fakt válel!“ Je fuk, jestli mu/jí pochválíš vzhled, oblečení, dovednosti, úspěchy… Každé milé slovo se počítá a potěší! Jen to zase zbytečně nepřeháněj, jedna lichotka na jedno setkání stačí.

– Pomáhej! Nabídni jí/mu pomoc, když si neví rady, buď při něm/ní i ve chvílích, kdy se trápí, helpni s úkolem do matiky nebo společně zorganizujte nějakou akci pro kámoše… Ukaž, že jsi člověk, se kterým může prožívat dobré i špatné chvíle – a rozhodně tím zvýšíš šanci, že se do tebe zamiluje!

<Předchozí 1 2 3Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • Love & Sex
  • rady a tipy
  • vztahy