PewDiePie a Marzia

Jak si v roce 2019 najdeš kluka/holku?

Jsi single a dal/a si novoroční předsevzetí, že tenhle rok si určitě musíš někoho najít? Nebo už máš dokonce v merku nějaký nový objev, ale nevíš, jak ho/ji získat? Lásku sice přičarovat neumíme, ale dáme ti aspoň pár tipů, jak můžeš u opačného pohlaví natuty zabodovat!

Jak najdeš lásku?

– Surfuj na pozitivní vlně! Jestli čekáš, že se samo něco změní, nemusíš se také dočkat. Můžeš ale změnit sám/sama sebe a svůj způsob uvažování. Pokud na sobě budeš pořád hledat nějaké chyby a říkat si: „Nikdo se do mě nemůže zamilovat, protože mám beďary, jsem tlusťoch, nejsem vtipný/á…“, nediv se, že tomu uvěří i ostatní. Když se nebudeš mít rád/a, jak tě má mít rád někdo jiný? Vykašli se proto na mindráky, neboj se pochválit, vysílej pozitivní vlny… Dřív nebo později je někdo zachytí!

– Vyraz mezi lidi! Je jasné, že u sebe v pokojíčku asi jen tak na lásku nenarazíš. Takže vyviň trochu iniciativy a vydej se svému štěstí naproti. Schválně se zeptej v partě nebo spolužáků ve třídě, jak se seznámili se svým/svou klukem/holkou. Vydej se tam taky! Někdy můžeš na lásku narazit i na takovém místě, kde to nečekáš – třeba na brigádě, na kroužku italštiny, ve frontě v obchodě, na sjezdovce, na bruslení… Měj oči otevřené, ať už jsi kdekoliv.

– Keep smiling! Smích dokáže prostě zázraky a přitahuje pozornost kluků i holek. Přiznej se, že i u tebe v seznamu vlastností tvé budoucí lásky patří na přední příčky smysl pro humor. Veselí lidé, kteří nezkazí žádnou legraci, jsou všude oblíbení – a zvyšuje jim to šance na flirt.

1 2 3Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • Love & Sex
  • rady a tipy
  • vztahy