Jak být více oblíbený?

Občas potřebuješ „zabodovat“ hned na po prvé, ale nevíš jak na to? Navázání přátelství nebo vztahů by obecně nikdy nemělo být z donucení. Občas je ale dobré vědět, co udělat, aby si tě lidé oblíbili. Proto jsme pro tebe vybrali pár psychologických tipů, které zaručeně zaberou!

  1. Buď v dobré náladě!

Lidé, kteří jsou ti poblíž, z tebe povědomě cítí emoce. Pokud chceš, aby byli šťastní ostatní, musíš nejdřív být dobře naladěn ty.

  1. Poznej jejich přátele!

Určitě znáš ze své zkušenosti, že pokud znáš kamarády nebo blízké dotyčného člověka, jsi si s ním hned o něco bližší.

  1. Usmívej se!

Úsměv je právě ten nejlepší „outfit“ člověka a přeci nikdo nemá rád zamračené lidi. Také je prokázáno, že si tě lidé zapamatují více, když se usmíváš

  1. Neboj se ukázat smysl pro humor!

Důležité je také se nestydět a odkrýt svůj smysl pro humor. Když rozesměješ ostatní, budou se s tebou cítit lépe a hned si tě zapamatují.

  1. Očekávej jen to nejlepší!

Když budeš očekávat jen dobré věci od lidí, určitě se ti vrátí. To samé platí i naopak, když budeš přemýšlet o věcech negativně, přitáhneš si je k sobě. Osvědčilo se, že tento princip můžeš potom používat celkově i v životě J.

  1. Nejdůležitější tip!

Samozřejmě nejdůležitější je být sám sebou a cítit se dobře ve své kůži! Vždy lidi ocení, když jsi upřímný/á a nikdy se nepřetvařuješ.

 

 

  • kamarádi
  • tipy