Tomáš Klus

Hudební ceny Žebřík slaví 25 let! Nejvíc nominací získal Tomáš Klus!

Máš své hudební oblíbence? Hlasuj pro ně ve druhém kole ankety Žebřík! Už 9. března se dozvíme, kdo si odnese prestižní ocenění…

Už čtvrt století patří anketa Žebřík k očekávaným hudebním událostem roku, kde se rozdávají ocenění za nej album, skupinu, zpěvačku, zpěváka, skladbu, klip, objev, akci, film a průser.
Během ledna probíhalo první kolo hlasování, ze kterého vzešlo pět nominovaných hudebníků v těchto deseti kategoriích. Nejvíc nominaci získal Tomáš Klus, který má šanci zvítězit v kategoriích album, skladba, videoklip, zpěvák a akce. Tři nominace získala Ewa Farna, David Stypka, Divokej Bill a Mydy Rabycad. Tady najdeš celý přehled:

Žebřík nominace

O tom, kdo se stane vítězem, můžeš rozhodnout i ty! Až do 28. února lze hlasovat ve druhém kole a určit tak, kdo se umístí na 1., 2. a 3. místě a získá originální sošku. Mrkni na www.anketazebrik.cz!
Slavnostní večer, při němž se dozvíme výherce ankety, se uskuteční 9. března od 19 hodin v bývalém průmyslovém areálu DEPO2015 v Plzni. Moderovat jej bude Tomáš Hanák a Jitka Schneiderová a vystoupí na něm Michal Hrůza & Kapela Hrůzy, Olympic, Wohnout, Lenny a další interpreti. „Budeme se na vás těšit s kapelou, a protože tam hrajem poprvý a já připravuju nový album, tak tam možná zazní i něco docela novýho,“ prozradila zpěvačka Lenny.
Na slavnostním večeru nebude chybět ani TV TUTY – přineseme ti reportáž v pořadu VIP U!

Žebřík

  • anketa
  • music
  • stars