Noah Cyrus

Zpěvačka a mladší sestra Miley, Noah Cyrus, slaví 8. ledna své 18. narozeniny

Horoskop od 8. do 14. ledna

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na začátku týdne tě čekají úspěchy – ale je možné, že ti stoupne sebevědomí a budeš mít trošku nosík nahoru! Nezapomeň, že štěstí je vrtkavé a přízeň planet nemusí trvat věčně. Proto raději zůstaň nohama na zemi. O víkendu si dávej pozor, abys někoho nezklamala, ať už rodiče nebo některého z kamarádů.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

V tomto týdnu se stane něco, co v tobě vyvolá nostalgii a vzpomínky. Možná SMSka od tvé/ho ex nebo se ti ozve někdo ze starých přátel. Pokud sis dala do nového roku nějaké předsevzetí, máš nejvyšší čas se do něj pustit! Vyzkoušej naše challenges! V sobotu a neděli tě čeká nějaká super akce!

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Někdy láska přichází opravdu znenadání a z takového směru, kde bys to nečekal/a! Třeba půjde o kámoše/kámošku tvého bráchy/ségry nebo někoho ze třídy, anebo někoho ze sousedství… Poslouchej hlas svého srdce a neřiď se předsudky! V druhé polovině týdne příliš neutrácej, hrozí nevýhodné nákupy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buď shovívavá/ý k rodičům, myslí to s tebou dobře, i když ti někdy jejich rady můžou lézt na nervy. Hned kvůli tomu nestartuj, ale snaž se s nimi domluvit. Tipy, jak zmáknout rodiče, najdeš v našem článku. Pokud jsi zamilovaný/á, budeš chtít každou minutu strávit po boku své lásky – dej mu/jí také trochu volnosti!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Začátek týdne moc dobře nezačne – hrozí nějaké trable, ať už doma nebo ve škole. Ale neboj, od čtvrtka už se ti povede lépe a o víkendu budeš zase happy! Stoprocentně tě rozveselí tvoje/tvůj nej kámoš/kámoška, můžeš se na něj/ni spolehnout! Jestli hledáš lásku, mohl/a bys ji najít u někoho ve znamení Střelce nebo Berana!

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Zrozenci Panny jsou obvykle přesní, pečliví a mají všechno srovnané – tento týden ale u tebe vypukne revolta! Že by za ten chaos mohl fakt, že jsi zamilovaný/á? Každopádně ve škole se snaž mít všechno pod kontrolou, tvá roztěkanost by ti mohla přinést špatnou známku. O víkendu zkus dohnat všechny resty. Neslíbil/a jsi náhodou někomu něco?

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Pokud ve škole nezabereš, zaděláš si na problémy! Máš ještě šanci si vylepšit známky na pololetním vysvědčení, takže učení nepodceň! O víkendu ti spraví náladu nečekaný flirt. Jestli se z něj vyvine něco víc, to záleží na tvojí iniciativně. Půjde zřejmě o stydlína/stydlivku, takže musíš tentokrát vyvinout trošku úsilí ty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Se spolužáky si užijete spoustu legrace! Jen pozor, abyste nenaštvali nějakou učitelku… Pokud jde o lásku, jsi teď obskakovaný/á, tvoje/tvůj holka/kluk udělá všechno, co ti na očích vidí. Jen toho nezneužívej a pozornost oplácej stejnou mincí. O víkendu se vrhni na sportování, tvoje kondička teď trošku zaostává.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Rád/a si z ostatních střílíš, ale dávej pozor, abys někoho kvůli svému ostrovtipu neurazil/a. Někdo si to může vzít osobně a naštvat se na tebe. Pokud jde o splnění cílů, cestička může být poněkud klikatá a možná budeš potřebovat pomoc někoho dalšího. Ve čtvrtek a v pátek dávej ve škole extra pozor!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V přátelství to teď trošku vrže. Vypadá to, že se ti někdo z kamarádů vyhýbá. Snaž se zjistit, proč to tak je, a promluvte si spolu. Zato v lásce je teď všechno přesně tak, jak sis vysnil/a. Dokonce máš velkou šanci zabodovat u kluka/holky, který/á se ti líbí… Mrkni na naši velkou školu flirtování, třeba se ti nějaké tipy budou hodit!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Nudááá! Jestliže máš pocit, že ve tvém životě zavládl stereotyp a tebe to štve, tak s tím něco dělej! Vyraz se svou láskou na netradiční rande, podnikněte s kámošema párty v maskách, vyzkoušej nový koníček… Je tolik způsobů, jak se zabavit! Dávej pozor na drby, nevěř všemu, co slyšíš.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

V partě teď žádné hádky nehrozí, budete si užívat jen samou zábavu! Obzvlášť v sobotu to bude hodně veselé… Během týdne tě ale čeká dost povinností, až do pátku se nezastavíš a budeš v poklusu – kvůli škole, koníčkům, možná jsi něco naslibovala i rodičům nebo kamarádům. Dávej pozor, abys na něco nezapomněl/a nebo něco nezmeškal/a.

  • horoskop
  • osud