Chloë Moretz

Herečka Chloë Moretz slaví 10. února své 21. narozeniny!

Horoskop od 5. do 11. února

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

I když je to někdy těžké, zkus na nepříjemné lidi reagovat úsměvem – ať už jde o nerudnou sousedku, přísnou učitelku nebo spolužáka, co si z tebe dělá legraci. Tuhle strategii nebude čekat a úplně ji/ho tím odzbrojíš. Pokud jde o lásku, všimne si tě někdo, o jehož pozornost už dlouho stojíš. Víkend si užij se svou/svým BFF!

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Čím dříve se pustíš do těžkých úkolů či projektů, tím lépe! Na začátku týdne ti planeta Mars dodá energii na to, abys dokázal/a pořádně zabrat – ať už ve škole nebo ve svých koníčcích či povinnostech doma. S blížícím se víkendem tě bude elán pomalu opouštět a neděli už bys nejraději prolenošil/a.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Týden nezačne příliš dobře, ale tobě to stejně náladu nezkazí. Ve všem negativním umíš najít něco pozitivního a díky tomuhle přístupu dokážeš překonat všechny problémy a překážky. Úsměv na tváři ti vykouzlí, když uděláš nějaký dobrý skutek, někomu pomůžeš nebo někomu dobře poradíš. Mysli na druhé, i ty pak budeš šťastnější!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rozhodnout se mezi několika klukama/holkama není snadné – možná bude nejlepší, když si dáš od lásky pauzu a chvíli se budeš věnovat svým přátelům. S určitým časovým odstupem možná uvidíš situaci mnohem lépe. V druhé půlce týdně si dávej pozor na roztržku s rodiči a raději jim nedávej žádnou záminku se zlobit – mohli by ti zkřížit víkendové plány.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Často slibuješ hory doly, ale ne vždy svoje sliby plníš. Teď přišel čas na to, abys od slov přešel/přešla ke skutkům! Udělej si seznam, co všechno bys měl/a udělat. Uvidíš, že těch restů je docela dost. Dávej si také pozor na pusu, mohl/a bys svými řečmi snadno někoho naštvat nebo urazit – i když to tak třeba vůbec nemyslíš.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Jsi sebekritická/ý a přísným zrakem hledíš i na své okolí, včetně své lásky. To, co ti dříve přišlo roztomilé, tě najednou vytáčí. Zamysli se nad tím, jestli by nad některými chybkami nebylo možné přivřít oko – ani ty přeci nejsi dokonalá/ý! Pokud máš jarní prázdniny, využij je k cestování – vydej se alespoň na malý výlet.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Osloví tě sympatický/á kluk/holka a možná se z toho vyklube zábavný flirt! Pokud tě pozve na rande, dej mu/jí šanci. Ale i kdyby z toho vzniklo „jen“ nové přátelství, stojí za to ji/ho poznat blíž. Od středy do pátku budeš mít dobré obchodní schopnosti. Podaří se ti něco výhodně koupit či prodat, anebo ti přistane pár kaček do prasátka.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V lásce to začíná skřípat a je možné, že city pomalu vyšumí jako bublinky z coca coly… Pokud chceš váš vztah zachránit, budeš pro to muset něco udělat a napnout všechny síly, aby bylo všechno zase jako dřív! V partě se nenech strhnout ostatními, ale stůj si za svým názorem. Ukaž, že nejsi jen loutka, co na všechno kývá.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš tendenci si na všechno stěžovat, ale neděláš nic proto, aby se situace zlepšila. Hvězdy tě v tom nechají plácat, tentokrát si budeš muset pomoci sám/sama. O víkendu budeš mít dilema, s kým ho strávíš – s rodinou, s partou nebo se svou láskou? Vsaď na kompromisy a na každého si udělej chvilku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvoje srdce je teď jako z ledu a pokud ho chce nějaký/á kluk/holka rozehřát, bude se muset opravdu snažit. Když bude dostatečně trpělivý/á, možná tě nakonec přeci jen dostane! Pokud chceš ve svém životě udělat nějaké změny, ještě s tím chvilku počkej, teď není vhodná konstelace, aby ses pouštěl/a do větších zvratů či akcí.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Nech si otevřená vrátka pro případ, že by ti nevyšly plány. Když vsadíš všechno na jednu kartu, je možné, že také všechno prohraješ. Tento týden si dávej pozor, aby tě neskolila nemoc. Pokud se necítíš dobře, měl/a bys zůstat v posteli a pořádně se vyležet. V partě by mohly přijít nějaké problémy. Buď trpělivá/ý, bude chvíli trvat, než se vyřeší.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Všechno popluje pomalu a líně jako široká řeka – ale tobě momentálně tohle tempo vyhovuje. Jsi rád/a, že se nemusíš nikam hnát a můžeš v klidu rozmýšlet, co dál. Žádné velké turbulence tě nečekají ani v lásce. Pokud jsi zadaná/ý, bude všechno klapat tak, jako doposud – a jestli jsi single, nejspíš se to nezmění. Ale tebe to naštěstí netrápí.

  • horoskop
  • magie
  • osud