David Gránský

Zpěvák a herec David Gránský slaví 11. 3. své 26. narozeniny!

Horoskop od 5. do 11. března

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Se svou láskou zažijete romantické chvilky! Vznášíš se teď na růžovém obláčku a samou láskou bys nejraději létal/a! Vyzkoušej naše tipy, jak ho/ji nažhavit! Méně žhavé to už bude v partě – vypadá to, že vztahy zamrzly na bodu mrazu. Udělej něco pro to, aby se dusná atmosféra zase rozpustila a zavládla mezi kámoši opět pohoda…

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Kvůli nepříjemnostem ve škole můžeš být podrážděná/ý a tvoje nevrlá nálada se pak může odrážet i ve vztazích. Nevybíjej si zlost na svých blízkých, ať už jde o kámošku, rodiče, sourozence nebo tvou lásku. Raději se snaž svůj problém co nejdříve vyřešit, možná ti v tom právě tito lidé mohou pomoci – když jim dáš šanci.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vyrovnat se s rozchodem někdy není snadné, takže pokud je to i tvůj problém, nestyď se za své pocity a pusť to ze sebe ven. Jak se říká: Sejde z očí, sejde z mysli… Přestaň myslet na svého/svou ex a nevyhledávej jeho/její blízkost, ani nesleduj jeho/její účty na sociálních sítích. Je na čase definitivně přestřihnout pouto a porozhlédnut se po někom novém, s kým ti bude lépe!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Potkáš nové lidi, se kterými si budeš rozumět, ale teprve čas ukáže, jestli ve tvém životě zůstanou nebo ne. V lásce může dojít ke konfliktům – možná kvůli žárlivosti! Promluvte si na rovinu a nenechávejte mezi sebou nevyřčené věci, které vás trápí. O víkendu se nenech převálcovat leností a vyraz ven!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Tvá ohnivá povaha ti někdy dokáže zavařit! Občas totiž rychleji konáš než přemýšlíš a také se do všeho vrháš po hlavě. Chce to víc rozvahy! Z víkendového flirtu nejspíš nic nebude, ale přesto si ho užij! Můžeš vyzkoušet balicí triky v praxi! Máš teď spoustu sex-appealu a kluci/holky se na tebe jen lepí!

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Čeká tě pár těžkých chvilek, díky kterým ale zjistíš, jestli se v případě krize o svou lásku můžeš opřít nebo ne. Všechno zlé je k něčemu dobré! Tento týden ti půjdou kreativní věci! Pusť se do vyrábění nebo různých uměleckých činností, kde se můžeš realizovat a zároveň se odreaguješ a přijdeš na lepší myšlenky.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Tvoje kondička není po zimě nic moc – a s přicházejícím jarem bys s tím měl/a začít něco dělat… Vyzkoušej různé sporty a aby tě to víc bavilo, strhni svým nadšením i kamarády! Můžete si dávat vzájemné challenge a motivovat se. Ve škole si dávej pozor, abys nezapomněl/a na důležitý úkol, projekt nebo písemku. Pořiď si chytrou appku, která ti vše připomene.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tvoje tajemná povaha působí na kluky/holky jako magnet – a je možné, že v někom vzbudíš velký zájem! Pokud jde o nejlepší/ho kámošku/kámoše, můžeš ale klidně svou nepřístupnou masku shodit a ukázat jí/mu své emoce. Potřebuješ se někomu vypovídat a svěřit se s problémem, který tě dusí. Uvidíš, že se ti uleví.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Začátek týdne bude dramatický, ale ty si někdy v dramatech libuješ, viď? Ne každý to tak ale má – uvědom si to. Máš spoustu energie, kterou ti dodává planeta Mars, a je těžké s tebou držet krok. Svoje herecké sklony teď dobře uplatníš ve škole nebo u rodičů, když budeš potřebovat urovnat nějaký průšvih…

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Sourozenecké vztahy mohou být napjaté – hrozí hádka se ségrou nebo bráchou! Ale žádný strach, tohle škádlení je normální a brzy přejde. Snažte se do toho zbytečně nezatahovat rodiče, jinak to schytáte oba. Pokud jde o tvou finanční situaci, máš teď dobré období a je možné, že ti do kasičky přibude nějaká ta kačka, anebo se ti povede ušetřit díky výhodnému nákupu.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Komunikace a výmluvnost jsou tvé silné stránky, ale někdy je lepší naslouchat druhým, než stále mluvit a nepustit ostatní ke slovu. Když budeš chvíli sedět a mlčet, dozvíš se spoustu věcí! A navíc si tím získáš oblibu přátel. Také tvá láska ocení, když se jednou bude svět točit kolem ní/něj. Nech ji/ho, ať rozhodne, co budete dělat na rande, a zajímej se o její/jeho problémy.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ráda ostatním nasloucháš a pro kámoše jsi vyhlášená vrba, které se mohou svěřit. Smiř se ale s tím, že ne každý musí tvoje rady poslechnout. Pokud k tobě někdo přijde s problémem, vyslechni ho/ji, ale nech na něm, jak se rozhodne. Pozor na peníze! Neinvestuj zbytečně své finance do pochybných kšeftíků a nepůjčuj neznámým lidem.

  • horoskop
  • magie
  • osud