Harry Styles

Zpěvák Harry Styles slaví 1. února své 24. narozeniny!

Horoskop od 29. ledna do 4. února

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Život nás vede různými cestami a tebe možná nechá zahnout do uličky, kde ses ocitnout nechtěl/a. Dej tomu volný průběh a nech se unášet, ve výsledku možná zjistíš, že je tento směr lepší, než jsi původně zamýšlel/a. O víkendu tě popadne nervozita – možná je před tebou zajímavé rande anebo napínavý sportovní závod či soutěž…

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Někdy si ani neuvědomujeme, co máme, dokud to neztratíme. A to nemluvíme jen o ztracených věcech, ale třeba i o ztracené lásce nebo důvěře rodičů. Až nyní si uvědomíš, co bylo pro tebe důležité a budeš se to snažit získat zpátky. Ve středu a ve čtvrtek se dočkáš nějaké příležitosti, na kterou jsi už delší dobu čekal/a.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíží se pololetní vysvědčení a možná tě popadá nervozita. Žádný strach, ať už bude vypadat jakkoliv, bude to pro tebe dobře – buď si vysloužíš pochvalu, nebo alespoň motivaci, abys v příštím pololetí ve škole víc zabral/a! V lásce si ujasni, co (a koho) chceš. Nemůžeš věčně sedět na dvou židlích najednou…

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pololetní prázdniny využij k odpočinku, po náročném půlroce ve škole si ho zasloužíš. Splň si nějaké přání! Někdo, koho zrovna moc nemusíš, ti nečekaně pomůže nebo ti poradí. Možná, že na něj/ni změníš názor. O víkendu tě čeká nějaká párty, diskotéka, koncert nebo jiná zábava! Užij si to! A možná se ti budou pak hodit naše beauty tipy pro unavené oči

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Pokud jsi zamilovaná/ý, vaše láska bude ještě více rozkvétat. Tvoje emoce teď jedou naplno a ty jsi jako omámený/á! Nech své city klidně propuknout, tento týden už nemusíš být ve škole tolik ve střehu a můžeš si dovolit trošku létat v oblacích! Během pololetních prázdnin tě čeká nějaké zajímavé setkání nebo výlet.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Máš teď dostatek odvahy i energie, aby ses dokázal/a postavit proti nespravedlnosti a třeba se zastala šikanovaného kamaráda nebo pomohla kamarádce, které ublížil kluk. Každý dobrý skutek, který vykonáš, ti zlepší karmu i náladu. Pokud tě o pololetních prázdninách přepadne nuda, vyzkoušej naše tipy, co podniknout, když jsi sám/sama doma!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Tvoje znamení je známé tím, že se nedokáže rozhodnout – a ty se v tom teď vyloženě plácáš! Nevíš, jestli chceš lásku nebo flirt, nevíš, jak se zachovat v nějaké situaci nebo jestli máš o víkendu radši odpočívat u sledování videí nebo vyrazit ven do víru zábavy. Víš co? Nech si od někoho poradit!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V lásce to teď nevypadá nejlépe, je možné, že dojde k nějakému srcebolu. Podívej se, jak zalepit bolavé srdce… Každopádně se nestyď za své slzy, před svými kamarády si nemusíš hrát na drsňáka. V druhé polovině týdne se ti bude dařit v oblasti financí. Že by nějaký příspěvek do kasičky za dobré vysvědčení?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Celý týden je ti planeta lásky Venuše nakloněná – s klukama/holkama to prostě budeš umět a víš, jak na ně! Nezneužívej ale svého šarmu jen kvůli svému prospěchu a nehraj si s city druhých, mohlo by se ti to v budoucnu dost vymstít. U rodičů nebo ve škole si díky svým diplomatickým schopnostem dokážeš prosadit svůj názor.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Člověk se musí pořád učit! A teď nemluvíme jen o škole, ale také o lásce. I v ní totiž lze nadělat spoustu chyb, díky kterým se ale naučíš hodně věcí a příště se jim můžeš vyvarovat. Jen neměj příliš tvrdou hlavu a nauč se sama/sám sobě tyto chyby přiznat. Během pololetních prázdnin se zkus vydat někam pryč, ať už na hory, na chalupu nebo třeba navštívit příbuzné.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Čekají tě tento týden nějaké nemilé zprávy nebo nepříjemnosti. Vysvědčení klepe na dveře a ty si možná budeš muset udobřovat naštvané rodiče. Poradíme ti, jak na to! Zato se ti ale bude dařit ve flirtování, je možné, že zaujmeš hned několik kluků/holek. Pokud se ale nechceš vázat, nedávej nikomu falešné naděje.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ve tvém životě je teď opravdu frmol! Zábava a akce s kámošema, flirty, ale také plno povinností… Nestíháš a potřeboval/a bys, aby měl den alespoň 48 hodin. Zvolni trošku tempo a zkus se na chvíli usadit. Večer, kdy budeš s rodinou hrát deskovky nebo se válet se svým miláčkem na gauči a koukat na seriál, rozhodně nemusí být nudný! Potřebuješ relax.

  • horoskop
  • magie
  • osud