Justin Bieber

Zpěvák Justin Bieber slaví 1. 3. své 24. narozeniny!

Horoskop od 26. února do 4. března

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud toužíš po nějakém klukovi/holce, neboj se zaútočit dřív, než ti ho ukradne někdo jiný! Neboj se ho/ji pozvat na rande. Některé z tvých přátelství začíná uvadat – než se úplně rozpadne, zkus ho ještě vzkřísit a zalévej ho svou pozorností. Například společně někam vyrazte, pořádně si pokecejte, snažte se pochopit jeden druhého… Bylo by škoda, kdyby tohle kamarádství krachlo.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Někdo má o tebe zájem! Ale ty z toho asi mít radost nebudeš. Dej mu/jí už od začátku najevo, že nemáš zájem – nejprve jemně a když to nepomůže, tak důrazněji. Ve škole nebo v koníčcích se ti tento týden naskytne příležitost, která se neopakuje. Musíš být pohotová/ý a jednat rychle, aby ti neunikla!

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Někdy jednáš ukvapeně a pak lituješ. Tento týden proto obzvlášť platí pořekadlo: „Jednou měř a dvakrát řež“. Ve škole tě čeká dost dřina, hlavně ve středu a ve čtvrtek si dávej pozor na písemky a zkoušení. O víkendu vyraz na jednodenní výlet se svou láskou nebo s partou, občas je potřeba změnit prostředí a vypadnout z každodenního stereotypu. Vyzkoušej třeba cool zimní sporty!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Splní se ti nějaké přání – ale dej pozor na to, co si přeješ! Pokud se ti například líbí nějaký/á zadaný/á kluk/holka, můžeš sice získat jeho/její přízeň, ale ve výsledku ti to přinese víc problémů než radosti. Tento týden tedy raději vsaď na rozum, než na srdce. V neděli si dopřej odpočinek, líné povalování po kanapi a brouzdání po netu. Vyzkoušej třeba naše zábavné QUIZY!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Ukradneš někomu srdce! Netušíš komu? Rozhlédni se po svém okolí – on/ona se ti totiž možná bojí své city dát najevo. Jestli je to někdo ve znamení Berana nebo Střelce, mohli byste si rozumět! Koncem týdne mohou přijít nějaké nepříjemnosti, které tě vykolejí. Po čase ale zjistíš, že situace není tak hrozná, jak sis zprvu myslel/a.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Mezi tvými přáteli se objeví někdo, kdo je falešný a snaží se vetřít do tvé přízně, aby z toho měl nějaké výhody! Najdi jí/jemu jiné přátele a bude po problému! Tento týden ti planeta Jupiter přinese spoustu štěstí! A to nejen v lásce a ve škole, ale také v různých závodech a soutěžíš. Zkus soutěžit s TV TUTY třeba o super Ninja fidget spinner nebo VR Real Feel Motocross!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Jedeš na horské dráze a užíváš si zábavy! Někdy ale také riskuješ! Zpomal tempo a vyhni se nebezpečným situacím. Také se v moři zábavy začínají topit tvoje úspory. Přemýšlej nad tím, jestli by nebylo dobré sehnat si nějakou víkendovou brigádu – anebo nezbývá, než začít šetřit… Na konci týdne se vyřeší nějaký problém, který tě trápil.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Budeš sklízet ovoce svého úsilí, které jsi vyvinul/a v posledních týdnech… Ale platí to i v negativním slova smyslu – pokud jsi něco zanedbal/a nebo ses na něco vykašlal/a, teď se ti to vrátí i s úroky. Ať už jde o kamarádku/kamaráda, na kterého jsi neměl/a čas a on/ona je teď naštvaný/á, nebo špatné známky, pokud ses v poslední době neučil/a.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S rodiči vycházíš teď skvěle, ale přesto mezi vámi může dojít k menší roztržce. Nenech se rozházet a neztrácej nervy! Na konci týdne bude zase všechno v pohodě. Zato v lásce tě čekají krásné chvíle v objetí tvé/ho drahé/ho… Nech se rozmazlovat! Těš se také na nečekanou zprávu nebo milou návštěvu!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Někdo může vykecat nějaké tvoje tajemství a tebe to hodně zraní. Pořádně se proto rozmysli, komu svěříš svá top secrets! Blíží se jaro a s ním i odhazování bund. Pokud chceš shodit pár kil, máš nejvyšší čas se do toho pustit. Nepřepínej ale síly při sportování, aby sis nepřivodil/a nějaký úraz nebo natažený sval. Jdi na všechno s klidem a rozvahou!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Dávej si bacha na podrazy! Pokud se ti něco takového stane u kamaráda/kamarádky bude to o to bolestivější. S nepříjemnostmi se můžeš ale setkat i ve škole. Naštěstí díky své veselé povaze dokážeš všechno ustát. Planeta lásky Venuše má navíc pro tebe překvápko – pošle ti do cesty milého/milou kluka/holku!

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Zapomeň na mindráky! Každý má nějaké nedostatky, ale svět se kvůli tomu nezhroutí. A možná vidíš problémy i tam, kde ani nejsou. Chce to víc sebevědomí! Od pátku budeš pociťovat příval energie, kterou dokážeš rozdávat i všude kolem – své partě, spolužákům, ale i v rodině. Díky tobě se budou všichni okolo usmívat!

  • horoskop
  • magie
  • osud