Kit Harrington

Kit Harrington (Hra o trůny) slaví 26. prosince své 31. narozeniny

Horoskop od 25. do 31. prosince

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V uplynulých týdnech to byl možná trochu stresík, ale teď se můžeš hodit do klídku – vánoční svátky prožiješ v naprosté pohodě! I když je po Vánocích, planety budou nadělovat: planeta štěstí Jupiter tě obdaří svou přízní a planeta lásky Venuše přinese single Beranům romantické chvíle ve dvou.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Konečně je čas hodit nohy na stůl a odpočívat! Jen to nepřeháněj s mlsáním cukroví, aby sis nemusel/a dávat novoroční předsevzetí, že shodíš nadbytečná kila. Udělej si čas na kamarády a zkuste společně podniknout nějaký výlet. A pokud jsi zadaný/á, přichystej své lásce překvapení, na které jen tak nezapomene!

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vánoční svátky by měly být plné klidu a míru, takže je čas zakopat válečnou sekyru. Usmiř se s kámoškou/kámošem, se kterým/ou ses pohádal/a, vykašli se na jedované poznámky mířené tvým rodičům, odpusť někomu, kdo ti ukřivdil. Zbavíš se dusné atmosféry a bude se ti lépe dýchat – a do nového roku vstoupíš s čistím štítem…

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud to s láskou poslední dobou moc neklape, nevěs kvůli tomu hlavu. Nech tomu volný průběh a dej šanci i těm adeptům, kteří tě na první pohled neohromili – možná druhý pohled odhalí něco víc! Okolo Silvestra si dej bacha, abys nenastydl/a, bylo by škoda zahájit nový rok v posteli s rýmou a kašlem.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Vánoční prázdniny jsou sice časem odpočinku, ale pokud ve škole plaveš v nějakém předmětu, měl/a bys volné dny využít také k tomu, abys dohnala učení. Za odvedenou práci to chce ale také pořádnou odměnu! Udělej si radost v povánočním výprodeji nebo s kámošema uspořádejte bezva silvestrovskou oslavu.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Aby ses mohl/a bez výčitek cpát vánočním cukrovím, chtělo by to kompenzovat nějakým sportem. I v zimě máš hromadu možností, jak se hýbat! Vyraz na lyže nebo snowboard, na plavčo, na brusle, do fitka… A když s sebou vezmeš i svou partu, užijete si extra porci zábavy! Nezapomínej ani na svou rodinu a věnuj jim svůj čas.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Jestli máš pocit, že ti hvězdy nepřejí, je na čase, abys převzal/a otěže svého osudu sám/sama. Máš teď čas načerpat energii a také si promyslet svou strategii, jak dosáhnout úspěchu, ať už se jedná o tvé koníčky, získání lásky nebo vylepšení známek. Když pořádně zabereš, máš velkou šanci získat, po čem toužíš!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

X-mas love! Ve vzduchu visí láska! Pokud jsi zadaný/á, budeš se vznášet na růžovém obláčku! Ale i když jsi ještě singl, je možné, že tě právě tento týden zasáhne Amorův šíp! Prostě tě čekají samé žhavé dny… Nezapomínej ale ani na své přátele, abys pro samou lásku nezanedbával/a i jiné lidi, kteří tě mají rádi.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S blížícím se koncem roku tě popadla nostalgická nálada a tak trochu bilancuješ, co se ti povedlo a co ne. Pokud si myslíš, že misky vah nejsou vyvážené, máš příležitost to napravit. Udělej si předsevzetí do nového roku! Víkend bude patřit zábavě a nezapomenutelným zážitkům. Bav se na to procent!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

I po Vánocích máš spoustu povinností, které musíš splnit. Naštěstí máš spoustu energie na to, abys ses se vším dokázal/a vypořádat. Abys doplnil/a síly, udělej si wellness program – vyzkoušej různé beauty triky a dopřej si chvíli jen a jen pro sebe! Dokážeš se pak lépe soustředit a být efektivnější.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Alespoň o vánočních svátcích nastol doma poklidnou atmosféru a nehádej se s rodiči ani se sourozencem. Buď na všechny milá/ý, uvidíš, že se ti to vrátí – pozitivní energie k sobě připoutává další pozitivní energii. Pokud se chystáš na cesty, dávej si pozor, abys něco neztratil/a nebo nezapomněl/a.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Je čas na pořádný úklid! Prober si skříň, vytřiď z pokojíku věci, které už nepotřebuješ a věnuj je třeba na charitu nebo prodej na blešáku. Úklid bys měl/a udělat také ve svých citech – prober si sama/sám v sobě, kdo do tvého srdce patří a kdo už v něm nemá svoje místo. Není nad to začínat nový rok v uklizeném prostředí i čisté duši.

  • horoskop
  • osud