Doutzen Kroes

Topmodelka Doutzen Kroes slaví 23. ledna své 33. narozeniny!

Horoskop od 22. do 28. ledna

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Až do středy se tě bude držet špatná nálada, ale v druhé půlce týdne se rozplyne jako dým a ty se rozzáříš jako sluníčko. Možná to způsobí nějaká dobrá zpráva, možná ti dokáže koutky úst pozdvihnout tvá láska nebo přátelé. Každopádně s úsměvem ti to sluší mnohem víc, než když jsi mračoun. O víkendu tě čeká spousta zábavy!

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud máš problémy ve škole, neuzavírej se do sebe, ale raději se někomu svěř a snaž se situaci řešit. Mrkni na náš článek Bojuj se šikanou! Od čtvrtka se ti bude dařit v různých soutěžích a hrách. A je dokonce možné, že planeta štěstí Jupiter ti přihraje také randíčko s bezva klukem/holkou.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Zamiloval/a ses do někoho, kdo tě odmítá? Měj trpělivost, když to nevzdáš po prvním neúspěchu a půjdeš na to rafinovaně, je možné, že si nakonec získáš její/jeho srdce. Dávej pozor, aby ses nestal/a obětí nějakého pranku! Kámoši nebo sourozenec si z tebe možná chtějí vystřelit. Odpusť jim jejich vtípky a jestli tě nachytají, zasměj se sám/sama sobě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jupí, bezva rande na obzoru! Nebuď nervózní, všechno dobře dopadne! Planeta lásky Venuše totiž stojí při tobě a planeta Mars ti zase dodává energii a díky tomu budeš sršet super nápady a budeš totálně akční! Dávej si pozor na hádky s učitelkou nebo s rodiči, máš problém vycházet s autoritami.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Rád/a vyčníváš z davu, ale tentokrát bys měl/a raději plout s proudem – hlavně ve škole. Když se budeš bouřit nebo revoltovat proti učiteli, jedině ti to přitíží. Raději dělej „neviditelnou“, obzvlášť v předmětech, v nichž plaveš. Na víkend si naordinuj sport – přes zimu máš spoustu nahromaděné energie, která prostě musí ven!

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Měj soucit a nebuď na všechny tak přísný/á. Odpusť svým blízkým jejich drobné chybičky – a odpusť i sobě! Nemusí být vždy všechno perfektní! Uvidíš, že troška benevolence ti prospěje a vyhneš se tím hrozícím konfliktům. Pokud je tu nějaký/á kluk/holka, co se ti líbí, od 24. do 27. ledna máš největší šanci ji/ho zaujmout!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Jsou kolem tebe lidé, co si nezaslouží tvou pozornost a lásku – ať už jde o kámoše, kteří tě využívají, nebo tvého/tvou kluka/holku, když se k tobě nechová hezky. Dej jasně najevo, že tvoje tolerance má své meze a že o nerovné vztahy nemáš zájem. Podívej se na náš článek Problémy v partě? Poradíme ti, co s tím!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve škole máš nějaký neoblíbený předmět, kde to vypadá, že už jsi na dobré výsledky rezignoval/a – když ale zabereš a popereš se s tím, můžeš slavit úspěchy! Jestliže jsi zadaná/ý, může se ve vašem vztahu objevit žárlivost nebo obavy, že jeden druhého ztratíte. Nepodléhej tomu!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Chraň si své srdce a nepouštěj do něj někoho, kdo si to nezaslouží! Možná jsi zažil/a zklamání a potřebuješ náplast, možná hledáš lásku jen proto, abys držel/a krok s ostatními – každopádně máš teď tendenci naletět tomu/té nepravé/mu. Dej si tento týden od kluků/holek pohov a věnuj se raději přátelům a rodině!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Je na čase začít splácet své dluhy – a to nemluvíme jen o penězích. Pokud jsi něco někomu slíbil/a, splň to právě teď. Jestliže ti dříve někdo pomohl, zjisti, jestli na oplátku nemůžeš pomoci ty jemu. Díky tomu se dostaneš do harmonie. Planeta lásky Venuše ti servíruje na stříbrném podnosu  skvělé šance se zamilovat nebo utužit svou stávající lásku!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Pokud ses snažil/a něco zatajit, tenhle týden se to provalí. S následky se budeš muset poprat a pořádně si průšvih vyžehlit nebo vysvětlit své úmysly. Neboj, všechno se nakonec urovná – a ty si z toho vezmi alespoň poučení! Jestli jsi single, je možné, že srdce ledové královny brzy rozehřeje někdo ve znamení Střelce nebo Blížence…

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Nenech se ovládat mindráky, je tu někdo, komu se líbíš i s pár kily navíc nebo s pupínkem na nose. Jeho/její pozornost ti zvedne sebevědomí – a to bez ohledu na to, jestli vaše flirtování skončí happy-endem nebo ne. Také v přátelství máš teď dobré šance, možná potkáš někoho, s kým pojedeš na stejné vlně. Mrkni na náš článek 10 tipů, jak si najdeš kámoše.

  • horoskop
  • magie
  • osud