Rihanna

Zpěvačka Rihanna slaví 20. 2. své 30. narozeniny!

Horoskop od 19. do 25. února

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Okouzlí tě někdo v ohnivém znamení a totálně ti poplete hlavu. Amor tě svým šípem zasáhne rovnou do srdce! Je možné, že dojde i na líbání! Nezapomínej ale kvůli poblouznění smyslů na svého/svou BFF. Je teď kvůli něčemu smutný/á a čeká, že ho/ji rozveselíš. V oblasti financí hrozí krize – nauč se lépe kontrolovat své příjmy a výdaje!

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Hvězdy ti tentokrát nedají nic zadarmo, takže když chceš něco získat nebo dokázat, musíš zapojit veškeré své úsilí. Pokud usiluješ o nějakého/nějakou kluka/holku, oslov ho/ji! Jestli si chceš zlepšit školní výsledky, ponoř se do učení. A když chceš zvýšit kapesné, nabídni rodičům nějakou protislužbu.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

V lásce není pořád všechno jen růžové – to ale neznamená, že bys to hned měl/a vzdávat a hledat někoho jiného! Máte potenciál vaše problémy vyřešit, jen musíte oba chtít. Sladké usmiřovačky vám budou odměnou za vaše úsilí. Přestaň být pasivní také v přátelství, zkus sám/sama navrhnout, co byste s partou mohli podniknout.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Kolotoč povinností se točí na plné obrátky a ty z toho máš nejen hlavu jako balón, ale kvůli únavě ti hrozí i depka. Pokud tě přepadla špatná nálada, mrkni na naše tipy, jak být happy! Alespoň o víkendu si dej pauzu, dopřej si dlouhý spánek a dělej věci, které tě baví. To tě stoprocentně nabije energií!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Když se budeš rozčilovat nebo plakat, stejně už nevrátíš, co se stalo. Přestaň se proto otáčet do minulosti a raději přemýšlej nad budoucností a nad tím, jak své chyby napravit. Platí to i v lásce – více než na rozbitý vztah by ses měl/a soustředit na to, co bude dál. Rozhlédni se po svém okolí, třeba je tam někdo, kdo tvé srdce zalepí…

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Štěstí smůlu střídá a ty se musíš smířit s tím, že se ti nemůže dařit ve všech oblastech. Pokud záříš v lásce, v přátelství to může skřípat, nebo naopak v partě může být všechno fajn, ale ve škole hrozí průšvih… O víkendu by se mohlo vše zase hodit do normálu. Naordinuj si klid a vyčisti si hlavu při sportování.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Někdy nás život umí dostat do pěkně svízelných situací – naštěstí máš dostatek důvtipu na to, aby ses z toho labyrintu dokázal/a zase vymotat! Když dostaneš nějaký kopanec, nezhroutíš se z toho, ale naopak tě to posune dál. Takže přijímej všechny výzvy a snaž se v nich najít něco pozitivního. Kámoš/ka ve znamení Berana tě překvapí!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bezhlavý milostný románek? I když to možná neskončí happy-endem, rozhodně budeš mít na co vzpomínat! Ve škole jsi v poslední době polevil/a, zejména v druhé polovině týdne bys proto měl/a víc zabrat, hlavně v humanitních předmětech. Doma možná dojde k hádce, ale vyčistí se díky ní dusná atmosféra a nejpozději o víkendu zase zavládne pohoda.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kdo příliš riskuje, může si zkrátka občas rozbít nos. Takže se nediv, že tvé hrátky s ohněm mohou skončit popáleninami – platí to v lásce, ale i v neopatrných výrocích. Nezapomeň, že na omluvu není nikdy pozdě! Velké překvapení tě čeká v rodině. Některý z členů přinese zajímavou novinku nebo nápad.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V partě nebo ve třídě to trochu vrže a ty máš chuť se poohlédnout po jiných kámoších. Jak je najít, to se dozvíš v našem článku! Nicméně až vychladneš, možná zjistíš, že nedorozumění s tvými přáteli bylo zbytečné. Možná ještě dokážete najít společnou řeč. Pokud se v poslední době necítíš dobře, dopřej si vegetariánský týden.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Smůla se ti lepí na paty jako žvýkačka – je tu zvýšené riziko trapasů nebo nepříjemných situací. Pomůže jediné: brát to s nadhledem. Protože když nejde o život jde o… O nic! Dávej pozor na své zdraví, chřipková epidemie vrcholí! Otužuj se, cpi se vitaminy a sprav si náladu tím, že začneš plánovat, co všechno na jaře podnikneš…

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Nějaká křivda nebo pomluva ti může pěkně zkazit náladu. Nedus to v sobě a jdi si to na férovku vyřídit s tím, kdo tě naštval. Ve škole si dávej pozor, abys nezapomněl/a na nějaký důležitý úkol. A pokud máš pocit, že z tvého vztahu vyprchává vášeň, změň to! Třeba tím, že překvapíš svou lásku milým dárečkem – tady najdeš nápady, co mu/jí můžeš z lásky vyrobit!

  • horoskop
  • magie
  • osud