Dove Cameron

Herečka Dove Cameron (Následníci, Liv a Maddie) slaví 15. 1. své 22. narozeniny!

Horoskop od 15. do 21. ledna

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jsi ospalá/ý jako Šípková Růženka, ale naštěstí se najde nějaký princ (nebo princezna?), který tě svým polibkem vysvobodí z věčné apatie a rozproudí ti krev v žilách! O víkendu tě čeká nějaké dobrodružství nebo cesta a také se připrav na zajímavou zprávu či novinku, která vstoupí do tvého života…

Býk (21. 4. – 20. 5.)

I když ti dá osud kopanec, zkus v sobě najít trochu optimismu a vytvořit na své tváři úsměv. Ber to pozitivně – alespoň máš poučení pro příště! Už koncem týdne se tvá nálada začne lepšit, a to hlavně díky tvým přátelům, kteří tě nenechají ve štychu. A to je také plus: v krizi alespoň konečně poznáš, kdo je opravdový kamarád!

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vypadá to, že má o tebe zájem hned několik kluků/holek! Ve flirtování teď hraješ první ligu, ale nepočítej s tím, že by z toho byla hned láska jako trám, na tu si ještě budeš muset chvíli počkat. Nicméně si užívej pozornosti, zvedne ti to sebevědomí! Ve škole ti půjdou předměty, kde můžeš zapojit svou kreativitu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zahoď už za hlavu minulost a mysli raději na budoucnost! Vymaž ze svého života lidi, co ti ublížili, a raději se soustřeď na nové zážitky a nové osůbky, které se ve tvém životě objeví. Hledět dopředu je vždycky lepší než se pořád otáčet zpátky! Na konci týdne pro tebe hvězdy přichystaly překvápko!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Tvůj život se teď podobá překážkovému běhu! Ty jsi ale naštěstí v této disciplíně zdatný sportovec a úspěšně se pereš se všemi problémy, které ti vstoupí do cesty. Jen z toho můžeš být trošku unavená/ý, proto bys měl/a načerpat nové síly. Naordinuj si odpočinkový víkend s knížkou nebo seriálem.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Hvězdy ti trošku zavaří a tobě se nepodaří něco, co sis přál/a. Zasáhne tě to víc, než bys čekal/a. Nepotlačuj ale své emoce a nech je plynout. Možná ti v tom pomůže sport, možná se potřebuješ vypovídat kamarádce/kamarádovi, anebo se vypsat v deníku. Každopádně mysli na to, že není všem dnům konec a to, co nevyšlo teď, může vyjít jindy.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Planeta štěstí Jupiter nad tebou roztáhne svá ochranná křídla a zahrne tě bohatstvím! A teď nemluvíme jen o finanční situaci, ale může jít i o úspěch při hrách, soutěžích, závodech nebo zkrátka umění být ve správnou dobu na správném místě. Také ve škole to teď vypadá hodně dobře, někdo z učitelů si tě oblíbil!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve tvém citovém životě vládne chaos. Ujasni si už konečně, co – a především koho – vlastně chceš! V bludišti svých emocí se totiž začínáš ztrácet a to nevěstí nic dobrého. A pořádek si udělej nejen ve svém srdci, ale také ve svém pokojíku. Když budeš doma víc pomáhat, přinese ti to přízeň rodičů.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Udělej nějaký dobrý skutek! Zlepší ti to karmu i náladu. Zároveň mysli také na to, že i negativní věci, které uděláš, se do tebe vtisknou a ovlivní tvou auru. Proto se snaž své špatné vlastnosti a chování vylepšit. O víkendu vymysli nějakou zábavnou akci s partou – co takhle odpoledne nebo večer s deskovkami? Poradíme ti, u jakých se zaručeně pobavíš!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dostal/a jsi k narozkám nějaké money? Je čas na shopping tour! Pokud se chystáš zaútočit na obchody, mrkni na naše články, jak vybírat džíny nebo jak si vybrat správnou podprdu, kde se dozvíš zajímavé tipy. Tento týden se bohužel ale můžeš setkat s přetvářkou a falší – pokud půjde o někoho blízkého, může tě to dost ranit.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Snadno se necháš ovládnout emocemi a máš tendenci vybuchnout, kdykoliv tě někdo naštve. Zkus vždycky radši počítat do deseti, než něco řekneš nebo uděláš, a zhluboka dýchat. Mohl/a bys totiž říct nebo provést něco, co by tě později mrzelo. Od pondělí do středy tě čekají úspěchy ve škole, učení ti poleze snadno do hlavy.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Neseš zodpovědnost za všechny svoje skutky, proto se nesnaž své neúspěchy nebo průšvihy hodit na někoho jiného, ale postav se k nim čelem. Přemýšlej, co bys mohl/a udělat pro to, aby se to příště neopakovalo. Od středy do pátku máš dobré šance uspět v něčem, co tě baví. A víkend bude patřit už jen zábavě!

  • horoskop
  • magie
  • osud