Ansel Elgort

Herec Ansel Elgort slaví 14. března své 24. narozeniny!

Horoskop od 12. do 18. března

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ve škole se pečlivě připravuj na hodiny, abys nebyl/a zaskočený/á, pokud přijde nečekané zkoušení nebo test. Ani pokud jde o lásku, nepodceňuj přípravu – připrav své/mu drahé/mu nějaké zajímavé rande nebo ho/ji překvap dárečkem! Naštěstí doma vládne pohoda. Ještě více vás stmelí společný víkendový výlet!

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Na každém konci je začátek něčeho nového, proto se netrap tím, pokud nějaká životní etapa skončí nebo když budeš muset ukončit nějaký vztah. Hleď do budoucnosti a soustřeď se světlejší zítřky. Na konci týdne očekávej nějakou zajímavou návštěvu, buď doma nebo ve škole. Možná ale rozvíří emoce!

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Sedět doma? Neee! Chvílli nepostojíš a musíš se účastnit všech akcí, které se ti namanou. Hlásíš se jako dobrovolník do projektů, pomáháš kámošům, neodepřeš si žádné rande ani párty! Zastav ten kolotoč aspoň na jeden den a dopřej si chvíli klidu a ticha. Posílíš tak svoje soustředění, které je v poslední době dost mizerné.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Citlivé Raky může nepříjemně zaskočit nějaký zádrhel ve vtazích, ať už v lásce nebo přátelství. Pokud je ale pouto pevné, dokáže překonat i překážky a zatáčky na společné cestě životem. Je však možné, že po krizi zůstanou drobné jizvičky. Pokud tě skolí předjarní únava, dopřej tělu odpočinek a vitaminy.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Jsi teď ozdoba všech párty a společenských událostí! A kluci/holky se na tebe budou doslova lepit! Pokud si vybíráš mezi více adepty, nekoukej jen na hezkou tvář a slušivý outfit, ale vyber si raději někoho, kdo má společné koníčky a jede na stejné vlně – i když na první pohled není žádný/á model/ka! Máš ale šanci, že váš vztah déle vydrží, když bude založený na souznění.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Je před tebou bomba týden, kdy se ti bude dařit! S kámošema si užíváš zábavu, v lásce je všechno růžové a i doma vládne poklidná atmosféra. A to není všechno: tenhle týden ti to bude navíc pořádně pálit! Ve škole ti to skvěle klape a budeš sbírat pochvaly či dobré známky. Jak svůj výkon ještě zlepšit? Mrkni na náš článek, jak zmáknout učení!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Na konci týdne si dávej bacha na konflikty ve škole – možná půjde o nedorozumění s učitelem, ale mohlo by jít také o hádku s některým ze spolužáků. Snaž se situaci řešit s chladnou hlavou! Při cvičení nepřepínej své síly a raději se věnuj méně náročným sportům jako je jóga nebo třeba bowling.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Věnuj se kreativním činnostem! Vyráběj, piš, skládej hudbu… Tento týden ti to půjde skvěle! Navíc ti planeta lásky Venuše přihraje zajímavou schůzku! Sleduj, jak na první rande, aby klaplo! Je možné, že se z tohoto nevinného flirtu vyvine vážný vztah – obzvlášť, jestli půjde o někoho ve znamení Ryb nebo Raka.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jen těžko jde odolat lichotkám, které vycházejí z úst toho/té prima kluka/holky! Nehraj si ale s láskou jako kočka s myší, mohlo by se ti to vymstít. Obzvlášť pokud jsi zadaná/ý, drž se raději zpátky. O víkendu si udělej čas na svého/svou nej kámošku. Vyrazte na párty, udělejte si společný DVD večer nebo třeba vyzkoušejte trendy v líčení rtů nebo v líčení očí!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud si myslíš, že se tvoje problémy samy rozplynou jako pára nad hrncem, tak se mýlíš. Jestliže se ti trablí nakupilo víc, nesnaž se je řešit všechny najednou, ale likviduj je jeden po druhém. Udělej si „to do“ list, co všechno musíš vyřídit, a postupně si ho odškrtávej. Nebude to ale hned, měj trpělivost!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Planeta Mars ti dodá spoustu elánu a chuti něco podniknout! Nepřepni ale síly hned na začátku týdne, aby ti zbyla i nějaká energie na víkend. Budeš ji potřebovat! Dávej si pozor na problémy v partě a vyřeš je dřív, než vám přerostou přes hlavu. Na sklonku týdne tě čeká krok do neznáma, ale neboj, zvládneš to!

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Někdo je ti trnem v patě, přesto s ním/ní budeš muset strávit nějaký společný čas. Možná vás to paradoxně sblíží a zjistíte, že bude lepší válečnou sekyru zakopat. Díky nějakému zlepšováku se ti podaří vyřídit rychle povinnosti a zbude ti tak více času na zábavu! Super! Pokud jde o peníze, drž se teď zkrátka, může se objevit nečekaný výdaj.

  • horoskop
  • magie
  • osud