Pavel Callta

Zpěvák Pavel Callta slaví 12. února své 29. narozeniny!

Horoskop od 12. do 18. února

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Blíží se svatý Valentýn a ty ho nemáš s kým strávit? Neměj kvůli tomu depku! I single život má svá pozitiva. Uspořádejte s kámošema a spolužákama párty pro nezadané a pozvěte co nejvíc single lidiček – třeba se díky tomu seznámíš! V soutěžích, závodech, ale i během vyučovacích hodin budeš muset čelit velké konkurenci.

 

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Raději příliš neriskuj a drž se spíše při zemi – a to jak při sportování, tak i v lásce. Víš přece, že je lepší vrabec v hrsti než holub na střeše! Ve škole vládne pohodička, když si to sám/sama nezavaříš, všechno bude klapat jako po másle. O víkendu se věnuj sám/sama sobě, udělej si beauty day a třeba vyzkoušej naše rady, jak se zbavit nepříjemných pupínků.

 

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Jsi zamilovaná/ý až po uši? Připrav své lásce na Valentýna překvápko! Co takhle ukuchtit nějakou dobrotu? Tipy najdeš v našem článku. Zatímco v lásce všechno klape, jak má, v partě to může skřípat. Je tu snad někdo, kdo se tě snaží před ostatními shodit? Anebo se tví kámoši hádají? Na konci týdne se naskytne příležitost vše urovnat.

 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V okruhu tvých přátel je někdo, komu se líbíš – možná dokonce dostaneš nějakou valentýnku! Zahrej si na detektiva a zjisti, kdo to je! Kdo říkal, že by se kamarádství nemohlo proměnit na lásku? Ve škole si dávej bacha v hodinách dějepisu nebo zeměpisu – učitel/ka se chystá prověřit tvé znalosti!

 

Lev (23. 7. – 23. 8.)

V lásce budete muset překonat nějaké překážky – možná odloučení, možná se mezi vás začne montovat někdo jiný, třeba rodiče, kamarádi nebo někdo, kdo se do jednoho z vás zamiluje… Ber to jako zkoušku, která prověří pevnost vašeho vztahu. Od čtvrtka do soboty ti to bude skvěle myslet, věnuj se úkolům a škole.

 

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Doma buď ve střehu, rodiče ti nachystají nějaké povinnosti… Nesnaž se z nich vykroutit, ale naopak si je radši splň hned na začátku týdne. Pozornost nějaké/ho týpka/roštěnky ti zvedne sebevědomí – možná se na Valentýna dočkáš vyznání, i když jsi to vůbec nečekal/a. Přestože se z toho nejspíš nic vážného nevyklube, tvoje ego to příjemně polechtá.

 

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš dva dny volna?! Tak tímhle se teď řídíš. Mohl/a bys sepsat příručku o prokrastinaci, protože flákání ti jde v těchto dnech opravdu dobře. Pár dní odpočinku není na škodu, ale nepřeháněj to! Mohly by se ti pak povinnosti a úkoly nakupit natolik, že je nebudeš stíhat splnit.

 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli se ti v lásce příliš nedaří, nenech se Valentýnem rozhodit! Přečti si naše tipy na bolavé srdce a vyhlas smutku válku! Pomůžou ti tvoji kámoši a tvoje rodina. A také se zkus vrhnout do nějaké nové aktivity. Od pátku do neděle to bude jako jízda na tobogánu – připrav se na pořádnou power action!

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nějací dva lidé z tvého okolí se hádají a tobě to už leze na nervy. Naštěstí máš skvělé vyjadřovací schopnosti a dokážeš vysvětlit oběma situaci s nadhledem a usmířit je, aby už konečně zakopali válečnou sekyru. V lásce možná budeš muset bojovat s nějakým/nějakou sokem/sokyní!

 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vyvaruj se lžím a pomluvám, protože by stejně praskly a celou situaci by to ještě zhoršilo. Buď tedy upřímný/á a raději přiznej pravdu, i když bude nepříjemná. Od středy do pátku přijde nějaká zajímavá zpráva, možná se ti ozve někdo, s kým ses dlouho neviděl/a. Pokud mezi sebou máte něco nevyjasněného, je čas si odpustit.

 

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Jsi nespoutaný/á a miluješ svobodu – ale teď se našel někdo, kdo tě dokáže zkrotit a proměnit tě v mazlivé kotě. Dokonce jeho/její přítomnosti dáš přednost před akcí s kámošema – a to už je co říct! Ve škole i doma teď musíš být diplomatický/á a dát pozor na každé neopatrné slovo.

 

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Áááách, svatý Valentýn je na obzoru a srdce romantických Ryb jen plesá. Jestli stále čekáš na první polibek, možná konečně nastane ta pravá příležitost! Pokud už delší době uvažuješ o změně looku nebo si chceš pořídit nové kousky do svého šatníku, poraď se s kámoškou, která má dobrý vkus a vyzná se v trendech.

 

 

  • horoskop
  • magie
  • osud