Eddie Redmayne

Eddie Redmayne (Fantastická zvířata a kde je najít, Teorie všeho) slaví 6. ledna své 36. narozeniny

Horoskop od 1. do 7. ledna

Co tě čeká tento týden? Náš horoskop ti to natuty prozradí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nový rok zahájíš skvěle – jak se říká, budeš ve správný čas na správném místě! No, a možná k tomu dopomůže i pár dobrých známostí… Každopádně využij své šance na maximum. Věř si, že uspěješ, ať už se jedná o sport, koníčky, školu nebo lásku. Je ale možné, že zasloužené ovoce budeš sklízet až za delší dobu, takže buď trpělivý/á.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Teplota vzduchu je na leden nebývale vysoko nad nulou, ale přesto rozhodně nedosahuje takových hodnot, jaké by u tebe naměřil pomyslný teploměr vášně. Nevinný flirt se může rychle zvrtnout v big love a zadaní Býci zase budou přímo žhnout láskou! Zato ve škole to zas tak žhavé není – měl/a bys trochu zabrat, pololetní výzo se blíží! Tady je pár rad, jak se učit.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Nevěs hlavu, pokud jsi nový rok zahájil/a single! Planeta lásky Venuše je ti nakloněná – a když si k tomu ještě přečteš naše tipy, jak si najít holku/kluka, úspěch na sebe určitě nenechá dlouho čekat! Jestli si potřebuješ pročistit hlavu, vyraz do přírody nebo jeď o víkendu na hory. Ať řešíš jakýkoliv problém, po fyzické aktivitě najdeš snáze řešení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ups, tvoje srdce může dostat bolestivý zásah. Nemusí jít hned o rozchod, ale třeba zažiješ nějaké zklamání, hádku nebo odmítnutí. Zkus zůstat v klidu a vyhledej kamarádku nebo kamaráda, kterým se můžeš vypovídat, a někdo jiný se navíc na celou situaci podívá z nadhledu. Aby ses rozveselil/a, zajdi s partou do kina – tady můžeš mrknout, co teď běží…

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Rok začíná báječně – smíchem a dobrou náladou, která je doslova nakažlivá! A pokud tě přeci jen zaskočí nějaký problém, máš kolem sebe spoustu lidí, kteří tě v tom nenechají a rádi ti pomůžou. Jen se nesmíš bát požádat o radu. V druhé polovině týdne bude ve tvém životě pěkně rušno. Těš se na nějaké změny nebo zajímavou akci!

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Venuše ti propůjčí kouzelné vyzařování a je možné, že popleteš hlavu hned několika klukům/holkám! Jak si ale mezi nimi vybrat? Nenech se oblbnout dokonalou postavou nebo značkovým oblečením. Spíše se spolehni na svou intuici a soustřeď se na jeho/její oči, které ti o něm/ní prozradí nejvíc. A pro samé flirty nezapomínej na přátele a rodinu.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Osůbka ve znamení Ryb nebo Raka pořádně zasáhne tvé srdce! Možná jde o někoho, koho už delší dobu znáš, ale teď ho/ji najednou začneš vnímat v úplně jiném světle. Někdo z blízkých tě teď potřebuje, buď tu pro něj/ni! První lednový víkend věnuj odpočinku, potřebuješ nabrat síly. A je jedno, jestli sáhneš po knížce, vyrazíš do wellness nebo si zabruslit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dej si pozor na to, co říkáš a děláš, přinejmenším by se ti mohl stát nějaký trapas – a v horším případě to může vyvrcholit hádkou nebo dokonce nějakým průšvihem. Takže raději dvakrát měř a jednou řež. Ve škole si dávej pozor na nečekané zkoušení nebo písemku, které by tě mohly nepříjemně překvapit. Pokud jde o city, drž se tento týden raději zpátky a vyčkávej.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V noci z 1. na 2. ledna je úplněk, takže po zbytek týdne už bude Měsíc jen ubývat. A to je ideální čas na detoxikaci a shazování kil (které po Vánocích často přibudou). Zapomeň na škodlivé diety, ale raději zvyš přísun (neslazených) tekutin, ovoce a zeleniny, zaměř se na pravidelnou stravu a sport. Uvidíš, že se hned budeš cítit lépe – a budeš také lépe naladěný/á!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dost bylo flinkání! Jasně, vánoční prázdniny jsou od toho, aby člověk odpočíval, klábosil s kámošema a poflakoval se. Teď už je ale zase čas se pustit do nějaké smysluplnější činnosti a ukázat, co v tobě je. Zaber ve škole, soustřeď se na koníčky, přihlas se do nějaké soutěže, vymysli nový projekt, zapoj se do nějaké dobrovolné činnosti… Strhneš nadšením i ostatní a půjdeš jim příkladem!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Jsi plný/á touhy – a je jedno, jestli jde o vášnivou lásku, dobrodružství, slávu nebo uznání svých blízkých či ve třídě. Každopádně jsi odhodlaný/á udělat vše pro to, abys dosáhl/a svého! Zmobilizuj všechnu svou energii, poraď se s přáteli nebo s rodiči a vrhni se na to, po čem toužíš! Máš šanci už brzy dosáhnout úspěchu. Ale bacha, vždy hraj fair play!

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Občas máš chuť stát se neviditelnou/neviditelným a zmizet jako pára nad hrncem. Nestrkej hlavu do písku, ale naopak se problémům postav čelem – nejsi přeci žádný srab! Možná to bude nepříjemné, jenže když to vyřešíš teď, budeš mnohem víc v klidu. Takže hurá do toho, planeta štěstí Jupiter stojí při tobě! O víkendu tě potěší nějaká návštěva nebo milá zpráva.

  • horoskop
  • osud