Dobrou chuť s TUTY TV!

Máš malého sourozence, který nedá chvíli pokoj a nenechá tě ani v klidu se naobědvat? Máme pro tebe řešení! Pusť mu na TUTY TV blok super animovaných pohádek! Prozradíme ti, co mrňouse zaručeně zabaví – a můžeš si s ním zavzpomínat i na svoje dětská léta!

A co ještě v poledním bloku na TUTY TV běží?

YoYo

Seriál vypráví o nerozlučných dvojčatech Yo a Yo, které prožívají dobrodružství se svým mluvícím pejskem Ragem! Díky své úžasné představivosti se sourozenci dokážou přenést do imaginárních světů, kde každé své dobrodružství mohou vyřešit jen tím, že táhnou za jeden provaz.

Gumový medvídek a jeho přátelé

S touhle partičkou je legrace! Gumový medvídek bydlí s chameleonem Harrym a jejich sousedkou je kočička Kala. Gummy rád zpívá a tančí, Harry je šikovný vynálezce a počítačový mág a Kala je začínající ninja. Společně zažívají spoustu bláznivých dobrodružství, jejichž základem je hudba a Harryho technické vychytávky.

Jak TUTY TV naladíš?

Naladíš nás pomocí antény, satelitu se službou Skylink, IPTV, telky od UPC, nebo jiného poskytovatele. A nebo na našem webu http://www.tuty.tv/zive. Další informace najdeš tady http://tuty.tv/magazin/nalad-se. Sleduj nás na Instagramu http://www.instagram.com/tutytv/ a Facebooku http://www.facebook.com/tvtuty, kde zveřejňujeme zajímavý obsah, co vysíláme v televizi a nebo soutěžíme o spoustu super věciček. Těšíme se na tebe také na http://www.tuty.tv.

  • fun
  • kids
  • tv tuty