čokoláda

Čokoládování s TUTY

Také jsi „čokoholik“? Nenech si ujít Festival čokolády, kde se setkáš i s TUTY TV a můžeš soutěžit! A navíc ti ještě prozradíme spoustu zajímavostí o této sladké pochoutce a DIY tipy!

Festival čokolády s TUTY TV

Zveme tě na super akci, která potěší všechny „čokoholiky“! 20. června se od 10 do 20 hodin koná v Praze festival Čokoládování aneb 1. narozeniny Werichovy vily. Můžeš se těšit na přednášky o čokoládě, degustace, prodejní stánky, tvořivou dílnu, výstavu čokoládových klobouků nebo čokoládovou řeku.

Kromě pořádné porce čokolády tam bude TUTY TV rozdávat DÁRKY ZA 200 000 Kč. Čekají tě soutěže, interaktivní hry, zpívání, tančení, dětský koutek s živým vysíláním TUTY, pohádkový program pro děti a nekonečná zábava. VSTUP na náš program MÁŠ ZDARMA, tak vezmi kamarády a rodiče a těšíme se na tebe!

 

 

 

Vyraz do Muzea čokolády!

Jestli jsi milovníkem této sladké hnědé dobroty, vyraz  do muzea čokolády!

Muzeum čokolády a marcipánu Tábor, které festival Čokoládování ve Werichově vile pořádá, potěší mlsné jazýčky a oči ti budou přecházet z vystavených dobrot – nevěřil/a bys, co všechno lze z čokolády vyrobit! Sladké exponáty najdeš také v galerii a čokolaterii Třeboň v marcipánu. Mrkni na www.trebonvmarcipanu.cz

 

#pralinky #pralinkybonbon

A post shared by Muzeum čokolády Tábor (@cokomuzeumtabor) on

Muzeum čokolády je také v Praze – Choco Story funguje od roku 2008 v Celetné ulici v Praze. Vstupné kromě prohlídky zahrnuje také degustaci čokolády ve stylu All you can eat a ukázku výroby pravých belgických pralinek. Více informací na www.choco-story-praha.cz.

Chceš se dozvědět spoustu zajímavostí o čokoládě? Mrkni na další stranu!

1 2 3Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • čokoláda
  • zábava
  • zajímavosti
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *