Lisa a Lena

Co podniknout na Silvestra?

Silvestr se blíží! Ještě nemáš žádné plány? Poradíme ti, co podniknout – ať už tě rodiče pustí s kámoši ven nebo budeš večer trávit doma, s našimi tipy se natuty nudit nebudeš…

Když musíš být doma…

Nepustí tě ještě rodiče slavit někam mimo domov? Nevěs hlavu!

– Co takhle se domluvit s kámošema a uspořádat odpolední mejdan? Udělejte si třeba filmové odpoledne – každý přinese svou oblíbenou komedii a zorganizujte maraton plný smíchu…

Pyžama party! Pokud ti to rodiče dovolí, můžeš se domluvit s kamarádama na přespávání u vás doma – a vstup bude rovnou v pyžamu… Aspoň se vám snadněji bude předstírat spánek, až na vás mamka s taťkou přijdou, že už byste měli jít chrnět.

Stolní hry! Ať už budeš s rodinou nebo s kamarády, hraní stolních her je vždycky zábava! Můžete vyzkoušet třeba deskovky jako Aktivity, Krycí jména, Telepatie nebo Twister… Mrkni na náš článek, kde jsme pro tebe vybrali nej deskovky na silvestrovskou noc!

– Nakreslete jeden druhého! Namalujte všechny lidi, se kterými slavíte Silvestr – na každého máš 1 minutu. Pak své výtvory dejte na hromádku, zamíchejte a jeden po druhém vytahujte. Hádejte, kdo obraz maloval a koho na něm ztvárnil.

– Silvestrovské dobroty! K Silvestru rozhodně patří i dobré jídlo. Můžeš zkusit vyrobit různé netradiční mňamky – třeba lodičky z vajíček nebo berušky z cherry rajčátek. A nezapomeň ani na koktejly!

 

1 2 3Další>

Pokračování článku najdeš na další straně.

  • fun
  • silvestr
  • tipy