Miley Cyrus

Co na tebe prozradí tvá oblíbená barva?

Jakou barvu rád/a nosíš na oblečení? A které odstíny bychom našli ve tvém pokojíčku? Oblíbené barvy, jimiž se obklopuješ, na tebe mohou prásknout, jaká/ý jsi!

Bílá

Co symbolizuje?

Nevinnost, čistotu, světlo, pořádek, dříve byla ale také symbolem nemoci a smrti.

Co o tobě prozradí?

Chováš se k lidem otevřeně a upřímně, nemáš rád/a pomluvy a faleš. Někdy jsi ale také nekompromisní, a to jak k sobě, tak i ke svému okolí, takže můžeš působit chladně. Máš rád/a čistotu a jednoduchý styl, jsi perfekcionista.

 

Žlutá

Co symbolizuje?

Intuici, veselost, optimismus, rozum, fantazii.

Co o tobě prozradí?

Jsi inteligentní a máš dar, že umíš spojit svůj rozum s intuicí a díky tomu se správně rozhodnout. Tvoji kamarádi tě mají rádi, protože jsi chápavá/ý a vždycky je umíš rozveselit a nakazit svou dobrou náladou a skvělými nápady. Miluješ dobrodružství!

 

Oranžová

Co symbolizuje?

Bohatství, přátelství, teplo, štěstí.

Co o tobě prozradí?

Umíš si jít za svým cílem a dosáhnout úspěchu – někdy i přes překážky nebo za cenu určitých ztrát. Jsi zvědavá/ý, takže víš o všem, kde se co šustne. Také jsi aktivní a rád/a si užíváš života, proto jsi u ostatních lidí oblíbený/á.

 

Růžová

Co symbolizuje?

Něžnost, mírnost, sentiment.

Co o tobě prozradí?

Ty jsi prostě romantik/romantička každým coulem! Západy slunce, kytice růží, nekonečné polibky… To je něco pro tebe! Máš rád/a krásné věci a potřebuješ mít pocit bezpečí a jistoty. V ostatních lidech vzbuzuješ ochranitelské pudy.

 

Červená

Co symbolizuje?

Lásku, vášeň, vitalitu a energii, ale také nebezpečí, impulzivnost či agresivitu.

Co o tobě prozradí?

Jsi vášnivá/ý a rád/a býváš středem pozornosti. Snadno se zamiluješ, ale také rychle „odmiluješ“. Vybuchuješ jako sopka a jednáš impulzivně. Milovníci červené jsou také často ambiciózní, plní síly a energie a umí se rychle rozhodovat.

 

Fialová

Co symbolizuje?

Magii, duchovno, odlišnost, statečnost.

Co o tobě prozradí?

Ty rozhodně neplaveš s proudem! Neřešíš, co si druzí myslí, a jdeš si svou vlastní cestou. Někdy bloudíš hlavou v oblacích, zabýváš se duchovnem a působíš tajemným až mystickým dojmem. Jsi náročný/á, nezávislý/á a máš umělecké sklony. Ostatním můžeš připadat jako ledová královna.

 

Modrá

Co symbolizuje?

Rozvážnost, pohodu, věrnost, opatrnost.

Co o tobě prozradí?

Ty jsi prostě pohodář! Jsi svědomitá/ý, citlivá/ý a máš pevný charakter. Někdy ale tvůj klid může hraničit až s leností a lhostejností. Býváš spíše konzervativní, ale zato tvoji přátelé ví, že je na tebe spoleh.

 

Zelená

Co symbolizuje?

Harmonii, svobodu, klid, naději.

Co o tobě prozradí?

Zelenou mají rádi kreativní a citliví lidé, kteří jsou často introverti. V partě tě mají rádi, protože dokážeš pomáhat druhým. Jsi trpělivá/ý a skromná/ý a máš rád/a pohodu a žádný stres.

 

Hnědá

Co symbolizuje?

Stabilitu, trpělivost, přirozenost, tradice.

Co o tobě prozradí?

Jsi klidný/á a trpělivý/á, působíš na ostatní mile a nekonfliktně. Někdy jsi ale až příliš důvěřivý/á a můžeš někomu naletět. Nemáš rád/a změny, jsi konzervativní a zároveň jsi pevný/á ve svých názorech. Máš rád/a přírodu.

 

Šedá

Co symbolizuje?

Kompromis, tichost, rovnováhu, přizpůsobivost.

Co o tobě prozradí?

Jsi opatrný/á, přizpůsobivý/á a často jsi v pozadí nebo ustupuješ druhým. Nerad/a vybočuješ z řady a bojíš se ozvat, když se ti něco nelíbí. Cítíš se dobře, když je všechno v rovnováze, nesnášíš konflikty.

 

Černá

Co symbolizuje?

Uzavřenost, vzdor, samota, elegance.

Co o tobě prozradí?

Možná působíš jako drsňák/drsňačka, ale ve skutečnosti jsi citlivá duše, která nad vším přemýšlí a žije bohatým vnitřním životem. Vyhledáváš spíše samotu a můžeš na druhé působit uzavřeně a tajemně. Máš rád/a elegantní styl.

  • barvy
  • fun
  • typologie