Chceš mít super vztah? Čti 7 zvyků přímo od šťatsných párů!

Vztahy nejsou sranda. Když to má vydržet roky nebo třeba i desetiletí, je třeba se o to snažit. Pokud navíc chceš, aby to i po letech bylo zaláskované, skvělé, nádherné, nejlepší, dělej následujících sedm věcí, které doporučují šťastné páry osobně!

Nekonečný obdiv
Zvenku to vypadá pitomě, ale jakmile jsi toho součástí… Sledovat kluka/holku, když spí, dívat se, když mluví na veřejnosti, hledět na něj s hrdostí, když ho jiní chválí nebo oslavují, cítit obdiv vůči jeho osobnosti a schopnostem, to je k nezaplacení.

 

Skládej komplimenty, které potěší
Důležitá část! Pokud někoho milujete a jste s ním šťastní, měl by vás jeho úsměv okouzlovat stejně na prvním jako na stopadesátém rande. Pochválit milého nebo milou, že mu / jí to sluší musíš umět i po letech soužití.

 

Být spolu v kuse? Vůbec ne…
V pořádném vztahu na sebe nikdy nejsou nalepeni jako klíšťata. Jsou to prostě dva lidé s vlastními životy, které se v něčem potkávají, a je to super. Je dobré si najít společného koníčka.

 

 

Jeden speciální den
Je to den, kdy jste prostě jen spolu a podnikáte něco, co máte rádi. Vyrazíte si prostě na rande, do kina, jumparku, procházku či vyjížďku na pennyboardu. Whatever… jde o ten společný váš den.

 

Společný růst
Člověk se mění a vyvíjí. Dělat to s někým ve dvou je dost náročné a vyžaduje to dost práce a soustředění. Pokud má vztah vydržet, musíte si v tomhle sednout a vzájemně se podporovat. Učte se spolu nějaký světový jazyk!

 

Bav se o citech
Rada přímo od vztahového poradce. Každý pár by si měl jednou za čas sednout a narovinu se pobavit o tom, jestli se oba cítí naplnění a zda jsou šťastní. Ušetří to spoustu nedorozumnění a špatných rozchodů 🙂

 

Řekni NE stereotypu
Zabřednutí do stereotypu je to nejhorší, co se vám v životě může stát – a ve vztahu to platí dvojnásob. Nepolevujte a snažte se žít zábavně. Bowling s kamarády, vyjížďka na kole, kolečkové brusle? Tak šup!

  • rady
  • tipy
  • vztahy